Ті ще новини. Випуск від 06.11.2018

Наше місто може задовольнити будь-які смаки. Для любителів історії – центр наповнений прекрасною архітектурою. Для молоді – нічні клуби. Дійсно не вистачає лише багатофункціонального майданчику, на якому можна швидко і дешево проводити абсолютно різні заходи. І навіть це упущення буде виправлено найближчим часом.

Уроки, класні години, факультативи. Часу на відпочинок у сучасних школярів не так і багато. Тому аби ранок в учнів починався з гарного настрою, деякі навчальні заклади вирішили прикрасити стіни шкіл в доволі оригінальний спосіб.

На сьогоднішній день питання «як узаконити самовільну забудову?» – цікавить велику кількість людей. Адже штраф не хоче платити ніхто. І ось з’явився шанс швидко ії легалізувати. Поправки в закон внесені Верховною Радою ще навесні нарешті вступили в силу.

Одеське «Мертве море» – на крок ближче до звання «курорту державного значення». Члени комітету з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму рекомендують Верховній Раді прийняти відповідний законопроект про надання Куяльнику статусу курорту державного значення. Це допоможе зберегти унікальні властивості лиману. А також розвинути оздоровчий туризм в Одеській області. Завдяки місцевим грязям та ропІ тут лікуються від травм опорно-рухового апарату, а також інших хвороб. Властивості Куяльника часто порівнюють з Мертвим морем.

Одеський Музей музики дбайливо зберігає не тільки раритетні експонати, а і пам’ять о видатних особистостях які залишили свій слід у твочному житті нашого міста. Так у честь 110 річниці артиста і конферансьє Аркадія Астахова відкрилася експозиція, на якій представлені унікальні фотографії і документи зірки одеської естради.

Зовсім скоро в Одесі можна буде створювати нову новий туристичний маршрут, правда, він буде вельми специфічним адже возити будуть місцями де тече каналізація. Однією з визначних пам’яток обов’язково стане Літачна, на якій вже півроку течуть річки смороду. З кожним днем цю проблему стає все складніше не помітити.

Футбол – це гра, доступна кожному. Від забитого голу однакову радість отримують як професійні спортсмени , так і ті, для кого гра мільйонів – це спосіб відпочити з друзями. Після тяжкого весільного сезону, професійні ведучі, діджеї та оператори провели власний чемпіонат світу. Вони вирішували, хто кращий не у банкетному залі, а на футзальному майданчику.

Ви дивилися Ті Ще Новини на Медіа-Інформ. Телефон нашої редакції 737 70 16. Також ви можете подивитися наші сюжети і програми на нашій сторінці в фейсбук а також на нашому сайті. Наостанок, пропоную вам подивитися кадри нашого чудового міста в осіннім вбранні. Хай ці останні теплі осінні дні будуть повні любові та теплих фарб. Бережіть себе та своїх близьких.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *