Ті ще новини. Випуск від 07.11.2018

Пожежа – це завжди горе, спустошення та розруха. Вогонь на заводі з переробки тропічних масел у Южному цілком міг спричинити катострофу у масштабі цілої області. Бочки з аміаком та олією були в сантиметрах від руйнівного вогню, наслідки забруднень навіть страшно оцінювати. Екологічної катастрофи все ж вдалось уникнути.

Конспекти, посібники і хрестоматії – звична картина для учня 11 класу. Випускники за останній рік навчання в школі встигають вивчити більше, ніж за всі попередні роки. І все заради того, аби скласти ЗНО на 200 балів. Отже, що чекає випускників в цьому році на незалежному тестуванні.

Пост здав – пост прийняв, в Одесі розпочався 19 форум чорноморського прикордонного співробітництва який на цей раз очолила Україна. Ось тільки з шести країн учасниць до нас приїхали представники п’яти. Але не дивлячись на це присутнім було що обговорювати.

В Одесі з’являється все більше контейнерів для поділу сміття. У Європі до цього вже звикли, у нас же це тільки входить у побут. У «Міськзелентрест» вирішили приєднатися до нових ініціатив. В результаті в одному з парків з’явилися перші контейнери для поділу сміття.

73 роки тому, 7 листопада 1945 року, в Одесі відбулося урочисте відкриття першого тролейбусного маршруту в Одесі. Він починався від залізничного вокзалу, йшов по Пушкінській, Дерибасівській і далі – до площі Льва Толстого. Всі машини були виробництва Ярославського автозаводу. Маршрут першого тролейбуса частково змінювався – зокрема, коли Дерибасівська стала пішохідною вулицею. А в 2014 році з 1 грудня маршрут №1 припинив роботу. Тепер це маршрут сьомого тролейбуса. Треба відзначити, що вартість проїзду на одеських тролейбусах спочатку залежала від відстані проїзду пасажирів.

Останнім часом в Одесі з’явилася зовсім не приємна тенденція по знищенню пам’ятників культурної спадщини міста. Під захистом знаходяться лише будівлі, які значаться на державному обліку, але далеко не всі об’єкти в Одесі потрапили до цього списку. Щоб виправити дану ситуацію і збирається засідання консультаційної ради з питань культурної спадщини. на цей раз на порядку денному було три об’єкта.

Важко знайти місто України, у якому народились та проживали стільки талановитих людей. Люди мистецтва, науковці та спортсмени дають привід для гордості як Одесі, так і Україні, ледь не щотижня. Не зважаючи на свої 19, Максиму Гiбецю вдалося поповнити список видатних одеських спортсменів.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *