Ті ще новини. Випуск від 14.11.2018

В Малиновському суді знов людно, розпочалося ще одне засідання по справі краяну. На цей раз перейшли до діла, почали розглядати акт звинувачення. Але робили це не дуже активно, тому глядачам в залі, в якому була пряма трансляція, довелося розважатися – кричати один на одного та виясняти відносини.

Ще одна велика пожежа. на цей раз горів житловий будинок на проспекті Шевченка. Без постраждалих не обійшлося – 7 осіб опинилися в лікарні. А пожежникам довелося евакуювати людей з верхніх поверхів за допомогою драбини.

Подивіться наліво, подивіться направо, дочекайтеся зеленого і переходите. Останнім часом одесити стали забувати про ці елементарні правила дорожнього руху і бігають по дорогах швидше, ніж спортсмени на стадіоні. Правда часто такі забіги закінчуються як мінімум в лікарні. Тому, щоб зупинити поспішаючих пішоходів, на одному з перехресть з’явилися написи з правилами безпеки.

Цього літа Затока била рекорди. У маленькому містечку розмістили, нагодували та дали відпочити майже трьом мільйонам туристів. Не сиділа без діла і місцева влада: на закритому засіданні вона вирішила провести детальне планування території і розпродати землю ще незабудованого пляжу. З того злощасного дня у тихій Затоці спокою більше не було.

Зберігання, утилізація та вивезення сміття є проблемами багатьох міст України. Щорічно загальний обсяг накопичених відходів в країні збільшується на 6-7%. Міська влада вирішила взятися за вирішення даного питання і запросила в Одесу фахівців з Харківського науково-дослідного інституту, які проведуть дослідження нашого сміття. Для того, щоб визначити як краще розпоряджатися з відходами.

Рух на вулиці Бочарова перекритий, і на цей раз не ремонтними роботами, а людьми у яких вдома температура не сильно вище ніж на вулиці. Вже другий день одесити не пускають жодну машину через живий бар’єр. Навіть маршрутки змінили схему руху. Люди обурені і вони не збираються відступати, поки батареї в їхніх будинках не стануть теплими.

В свою чергу ТГО пояснюють, що опалення невдовзі буде надане по тимчасовій схемі . Зараз же проводять роботи по заміні високовольтних кабелів, які живлять п’ятдесят відсотків суворовського району. Роботи йдуть повним ходом . Їх планують закінчити до шістнадцятого листопада. Тоді вже тепло буде подано в усі будинки.

Історична частина нашого міста – це прикраса не тільки України, а і всього світу. Що й казати, якщо деякі будівлі ЮНЕСКО вважає світовою спадщиною. Але, на жаль, час не жаліє нічого. Навіть найпрекрасніші фасади потребують турботливих рук ремонтників та реставраторів. Аби не дати архітектурним окрасам Одеси перетворитись у пил, міська влада вирішила реставрувати аварійні елементи.

У суперечці народжується істина. З моменту закінчення першої світової війни пройшло 100 років, але дискусії не припиняються і донині. У нашому місті пройшла конференція присвячена Одесі в період першої світової та її зв’язкам з країнами Європи в той період. В ході якої були озвучені цікаві факти.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *