Ті ще новини. Випуск від 15.11.2018

Будинок Русова! Ця тема болить у Одеситів вже багато років. І от потроху ця біль може пройти. Тому що реконструкція пам’ятки архітектури іде повним ходом. Отже, що вже зроблено, а що тільки належить зробити.

Вранці в будній день проїхати центральними вулицями і не потрапити в пробку практично не можливо. Ситуація ще більше ускладнюється, якщо трапляється ДТП, ну або хтось вирішив перекрити дорогу. Як це було сьогодні.

Вартість проїзду в трамваях і тролейбусах Одеси зросте на дві гривні з 1 грудня і складе 5 гривень. Підвищення тарифу, обумовлено зростанням цін на паливно-мастильні матеріали, запасні частини і збільшенням розміру мінімальної заробітної плати. При цьому в міськраді уточнили, що вартість постійних квитків залишається без змін на рівні тарифів 2016 року, а також зберігаються всі існуючі пільги.

За енергозберігаючими технологіями наше майбутнє. Уже зараз деякі методи дозволяють економити до 50% від повної ціни, не впливати на екологію та просто робити життя комфортнішим. Для Одеських шкіл такі технології просто необхідні. це розуміють всі і перші кроки міською владою вже зроблені.

Вже вдруге за місяць в Київському районному суді розглядають справу дитячого табору «Вікторія». Кожного разу на допит приходять свідки, які додають справі нових обставин. Цього разу прокурори та адвокати задавали питання заступникам департаменту освіти та науки Одеської міської ради.

Про молдаванку ходять чутки, різні чутки, які так чи інакше зводяться до того, що краще цей район обходити стороною. Але вже дуже скоро все кардинально зміниться. Міська влада планує серйозно зайнятися мікрорайоном Бугаївка. Так на комісії з питань планування забудови територій був розглянутий проект з благоустрою мікрорайону.

Час іде, а ситуація довкола скандального санаторія «Красні Зорі» далека від того, аби стати зрозумілішою. Представники «Укрпрофздравниці» всіма силами намагаються повернути будівлі в свою власність. Але поки у них це не дуже виходить. З черговою скаргою вони звернулися до прокурора області. так як вважають що є грубі порушення в проведенні слідства і його штучні затягування Шевченківським відділом поліції. Однак, і особистий прийом виявився тяжкою задачею. Дві підряд спроби поговорити віч-на-віч не увінчались Успіхом. Олега Жученко не опинилося на місці. Адвокати «Красних Зорь» планують повторити візит ще наступного тижня, і вже задумуються про передачу справи у Генеральну прокуратуру.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *