Ті ще новини. Випуск від 04.12.2018

В Одесу приїхали міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков і генеральний прокурор Юрій Луценко. Візит чиновників в Південну Пальміру ніде не анонсувався. І на нараду потрапили лише деякі запрошені ЗМІ. Але нам все ж вдалося отримати відео цього засідання. Отже, головне про що йшла мова.

Для хорошої, а, головне, результативної роботи, необхідно постійне спілкування. Аби вислухати один-одного, зробити правки та поділитись планами, у нашому місті регулярно збирається трьохстороння соціально-економічна рада. На цей раз говорили про енергоефективність, працевлаштування молодих кадрів і боротьбі з зарплатами в конвертах.

Президент зібрав у столиці рідних військовополонених моряків. На розмову із Главою держави до столиці приїхали родичі чотирнадцяти моряків. Петро Порошенко запевнив їх – Україна бореться за кожного, і вже зараз готує ґрунтовні позови до всіх можливих міжнародних інстанцій. За його словами Росія здійснила акт агресії на Азові, і має повернути полонених додому. В колі рідних, об’єднаних однією бідою, непорозумінь немає – вони обіцяють Президенту надавати оперативну інформацію про свої потреби, Президент навзаєм – інформувати про все, що відбувається з їхніми близькими.

Розмитнення – це тяжка тема і для водіїв електромобілів. До зайво витраченого часу додається ще й морока з паперами, а, іноді, і побори. Виявляється, з ними можуть стикнутись навіть власники електромобілів, які додатково не оподатковуються під час перетину кордону. Як вийшло, що митники заробляють гроші там, де це не передбачено законодавством, розбиралися уже у залі суду.

У нестерпних умовах змушені існувати мешканці будинку №67 по вулиці Старопортофранківській. Постійний запах каналізації, грибок на стінах і абсолютна байдужість з боку працівників ЖКС. Зневірившись, одесити звернулися за допомогою до нашої редакції.

В Одесі правоохоронці викрили злочинну групу, яка обкрадала громадян. Зловмисники діяли за відпрацьованою схемою: біля розважальних закладів чи у місцях масового скупчення людей вони «радо» обіймали людей, яких нібито прийняли за своїх знайомих. Потерпілі втрачали пильність, а разом з нею – золоті прикраси, гаманці та телефони. Четверо молодиків «працювали», в основному, з громадянами, які перебували у стані алкогольного сп’яніння. Хоча були серед постраждалих і ті, хто, навіть будучи тверезим, не встигав своєчасно оговтатися. Головний критерій, за яким підбиралася майбутня жертва, – щоб за зовнішніми ознаками у неї було чим поживитися.

Ми бачимо їх у переходах. Ми бачимо їх на вулицях. Ми досить часто бачимо дітей, які жебракують, проте не завжди надаємо цьому значення. Щоб спонукати одеситів поглянути на ситуацію під іншим кутом та побачити реальність, у якій перебувають діти, що жебракують в центрі адміністративних послуг на Косівській з’явилася незвичайна інсталяція.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *