Ті ще новини. Випуск від 05.12.2018

З першого грудня через початок сезону штормів усім маломірним суднам буде заборонений вихід у море. До такого заходу в нашому регіоні вдаються далеко не перший рік і це ніяким чином не пов’язано з введенням воєнного стану.

Скульптури одеських котиків вже можна вважати однією з візиток Одеси. Ціла зграя вусатих друзів зустрічає жителів на вулицях міста. І хоч тваринки металеві, піклуються про них, як про справжніх. До зими їх утеплили.

Як це працює? Одеська міська рада нараховує 24 департаменти, а чим займається кожен з них – зрозуміло далеко не кожному. До днів місцевого самоврядування, чиновники вирішили ознайомити одеситів з деякими особливостями своєї роботи. Отже, екскурсія по Департаменту економічного розвитку.

На сьогоднішній день знайти хорошу високооплачувану роботу молодому спеціалісту зовсім не просто. Та й підприємствам підшукати підходящу їм кандидатуру на вільну вакансію нелегко. Щоб допомогти зустрітися і першим, і другим була організована ярмарка вакансій. На цей раз її присвятили туристичної галузі.

Різке похолодання в першу чергу досить сильно вдаряє по тим у кого немає даху над головою. Безхатченки змушені шукати собі де б зігрітися. На допомогу завжди готові прийти різні волонтерські організації і комунальні установи.

В кінці листопада на Новосельського невідомий у медичній масці і з пістолетом в руках пограбував кредитну установу. В цілому чоловік забрав 21 тисячу гривень. Не врахував він тільки одного моменту – із записів камер спостереження поліцейські змогли визначити напрямок в якому зник порушник. Згодом 41-річного чоловіка сусідньої держави затримали.

Вони допоможуть всім, завжди і всюди. Волонтери охоплюють усі сфери нашого життя. Їх чуйні серця не оминають ні людей з інвалідністю, ні багатодітних сімей, ні бездомних котиків та собак. Сьогодні ці люди, без яких наш світ був би більш байдужим, відзначають професійний день волонтера.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *