Ті ще новини. Випуск від 27.12.2018

Літній театр – це тема, яка болить всім Одеситам. Його забували, потім боролися за його існування, а зараз всі разом розглядають новий проект з його реконструкції.

У нашій країні кредити вважаються звичним виходом з тяжкої ситуації. Їх вже не остерігаються, не відтягують і навіть не побоюються. Проте в уряді працюють досить сміливі люди, які позичають гроші у різних міжнародних фондів. Під кінець року Україна позичила ще 5 мільярдів доларів, які теж доведеться віддавати.

На минулому судовому засіданні по справі про покупку будівлі заводу «Краян», прокурори нарешті змогли дочитати обвинувальний акт. Після такої «титанічної роботи» тепер слідство намагалось довести суть звинувачень, але стороні захисту було, що відповісти.

За декілька днів до Нового року більшість одеситів перебуває у клопітливій, але приємній підготовці до свят. Не сказати, що у Приморській адміністрації відмовляються від традиційного Олів’є, мандаринів та оселедця під шубою. Однак, окрім підготовки до Нового року, там уже плануються роботи на наступний рік.

Після відкриття однією з найсучасніших шкіл області, Маяки не збавляють обертів. Там з’явилось сучасне відділення екстреної медичної допомоги та амбулаторія групової практики. Нові медичні відділення зможуть обслуговувати понад 9,5 тисяч мешканців Маяківської ТГО за допомогою сучасного обладнання. Також пацієнти отримують ще нечувану можливість – консультуватись з лікарями у онлайн-режимі.

Грабіжки, вбивста, аварії. Життя патрульного поліцейського рідко змушує нудьгувати, адже роботи, за звичаєм – вистачає. Аварії, крадіжки та вбивства – це далеко не весь перелік того, з чим їм доводиться стикатися щодня. Робота є робота, але і похвалитися не забувають.

У парку Перемоги з’явилось місце для закоханих. Відпочити з комфортом, та й ще у романтичній атмосфері з кращою другою половинкою людства, тепер можна просто посеред парка. Нововведення вже сподобалося одеситам.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *