Ті ще новини. Випуск від 28.12.2018

Минуле засідання виконавчого комітету тривало всього півгодини, але і такий нечуваний результат протримався недовго у списку рекордно швидких виконкомів. За три дні до Нового року Одеська міська рада впоралась у 10 раз швидше. Що правда, на засіданні розглядалось лише одне, але дуже важливе питання.

Несподівано в Одеську область нагрянув сьогодні Президент, щоб помолиться разом з жителями села Мирне. Заодно Петро Порошенко в урочистій обстановці відкрив міжнародний пункт пропуску «Паланка», на якому останні півроку проводилася реконструкція. Отже, про все по порядку.

Кіно і Одеса, мабуть, нероздільні поняття. Кожного року виходять тисячі нових стрічок: бойовики, мелодрами, комедії. Але Починалось все набагато скромніше, однак поява кіно назавжди змінила світ.

Тривалі зимові свята безумовно вимагають підготовки. Звичайно ж в кожній одеській сім’ї заздалегідь закуповують продукти, напої та придумують подарунки. Але ми не завжди замислюємося над тим, що до свят треба готувати не тільки стіл, а й своє здоров’я.

Рекорди у нашому місті уже давно стали чимось звичним та буденним. Ледь не щомісяця саме Одеса ставить все нові і нові досягнення, які ще довго ніхто не зможе перевершити. Тепер до чималого списку рекордів додався новий, на який буде рівнятись уже вся Україна.

Одеський зоопарк вже завтра засвітиться казковим сяйвом. Колектив вирішив влаштувати своїм гостям святкове представлення та оригінальні сюрпризи, щоб у дітей та дорослих було про що згадати на зимових вихідних.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *