Ті ще новини. Випуск від 29.12.2018

Якщо для власників туристичних баз, літо – це сезон прибутків, то зима – пора, щоб привести своє господарство в порядок. От тільки часом косметичними роботами деякі не обмежуються і користуючись нагодою починають великомасштабні будівельні роботи причому на землі яка належить місту.

Діти з усієї України надіслали малюнки, листи та паперові кораблики для військовополонених моряків, яких Росія захопила у Чорному морі. Усі їхні твори тепер прикрашають кімнати в нових гуртожитках на Одещині. Саме там житимуть моряки, коли повернуться додому.

Рекорди у нашому місті уже давно стали чимось звичним. Ледь не щомісяця саме у Одесі встановлюються все нові і нові досягнення. Тепер до чималого списку рекордів додався новий, досить незвичайний. Але не менш яскравий.

У майбутньому році зірки обіцяють легкість і простоту майже у всіх починаннях. Чи стане набагато простіше знайти своє щастя, радість, задоволення і сенс в житті. Яким знакам Зодіаку 2019 рік обіцяє велику удачу -у прогнозі остролога.

До нового року залишилися лічені дні. Але далеко не в усіх є святковий настрій. Змінювати себе на краще та радіти святам не просто можна, а необхідно, і зробити це виявляється не так уж і важко.

Як новий рік зустрінеш – так його і проведеш. Одесити в цю приказку схоже вірять, тому до свят готуються серйозно. Більшість ялинку вже прикрасили, тому зараз приміряють костюми і звичайно ж обирають що увійде до меню новорічного столу.

Якщо до нового року ви ще не встигли купити подарунок, але хочете здивувати і порадувати своїх близьких і рідних надзвичайним презентом. То вам допоможе новорічний ярмарок ручних виробів з латинської Америки, яка відкрилася в самому центрі Одеси.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *