Ті ще новини. Випуск від 03.01.2019

Новий рік вже пройшов, а враження від нього залишилися. У більшості вони позитивні, що зовсім не дивно адже відзначали з розмахом. Отже, що найбільше запам’яталося і з яким настроєм одесити увійшли у 2019.

Новорічні свята – це, на жаль, не тільки зустрічі з друзями та рідними. Одна з найбільш масових проблем – це отруєння. Перші дні січня – той час, коли жарти про торішній салат можуть обернутися досить серйозними неприємностями та візитом у лікарню.

Новорічні, так звані довгі свята, у кожного особисто пов’язані з тими чи іншими, частіше приємними спогадами. Але в масштабах міста завжди містять не саму приємну статистику про події. В перші дні нового року вже трапились перші правопорушення.

Конфлікт через гроші привів до непоправних наслідків. В Арцизькому районі у власному будинку був виявлений труп шостидесятидевьятирічного чоловіка. Правоохоронці встановили, що загиблий – колишній військовий – після виходу на пенсію майже ні з ким не спілкувався, окрім як з одним раніше судимим за крадіжку молодиком, що жив по сусідству. Хлопця часто бачили у літнього чоловіка за роботою, а кілька місяців тому вони нібито посварилися через те, що пенсіонер звинуватив знайомого у крадіжці 15 тисяч гривень, 10 із яких той начебто згодом повернув. 20-річний хлопець, спочатку заперечував свою причетність. Однак закривавлений держак від лопати, який правоохоронці знайшли у вбиральні вбитого, та характерні численні травми на тілі підозрюваного вказували на зворотне. Під тиском неспростовних доказів молодик зізнався у вчиненому.

В Одесі першим новонародженим у 2019 році став хлопчик. З довгоочікуваним первістком сім’ю привітав міський голова Геннадій Труханов. Звичайно ж він прийшов не з порожніми руками.

Головна ялинка Одеси для малюків в цьому році отримала прописку в стінах Українського театру. Дітлахи отримали можливість подивитися цікаву театральну виставу та поринути в дивовижну атмосферу новорічної театральної дії з незвичайними персонажами, щоб встати на сторону добра у вічному новорічному протистоянні зі злом.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *