Ті ще новини. Випуск від 04.01.2019

Питання парковок залишається болючою темою для Одеси вже багато років. Враховуючи географію вулиць, деякі райони міста не справляються з потоком автомобілів, через що виникає ряд проблем. Щоб її вирішити необхідна цілісна концепція, яку презентували одеситам.

Будівництво першого міського центру «Дог-таун», викликав бурхливу реакцію серед громадськості. Чимало людей, не розібравшись в концепції проекту – виступили проти, а деякі активісти зруйнували захисну огорожу. Але сьогодні під стінами національної поліції в Одеській області зібралися ті хто підтримують створення кінологічного центру.

Букмейкери стверджують: ставки на результат футбольного матчу – це шалений адреналін через високий ризик. Але мало хто хоче полоскотати нерви ставками на курс долара щодо української гривні. Адже вгадати, які цифри з’являться на обміннику через тиждень – майже неможливо. Але спробувати можна.

Найбільший європейський лоукостер – ірландська авіакомпанія Ryanair і угорська бюджетна авіакомпанія Wizz Air почнуть літати з Одеси влітку цього року. Про це заявив міністр інфраструктури України Володимир Омелян. Він заявив, що для заходження цих авіакомпаній до нашого міста необхідно завершити будівництво злітної смуги. Та підкреслив, що до кінця року здати в експлуатацію об’єкт цілком реально- і злітну смугу, і нові руліжні смуги, які необхідні для функціонування нового терміналу. І міністерство для цього докладе максимум зусиль.

Згодом з’являється все більше різних видів спорту, встигнути встежити за всіма просто неможливо. І те що зовсім недавно ми називали просто комп’ютерними іграми, сьогодні вже стало спортом який так і називається Кібер спорт.

Постійна робота за комп’ютером та використання гаджетів призводить до того, що все більша кількість українців скаржиться на погіршення зороу. Купити собі окуляри – це пів біди, а пройти повну діагностику у наш час виходить не дешево. Але відтепер одесити можуть зробити це безкоштовно.

Одеса – це надзвичайне місто, яке цікавить своєю історією. Серед багатьох його особливостей, святкування Різдва теж є показником того, що наше багатогранне та інтернаціональне місто відрізняється від інших і дивує своїми традиціями. Як само святкували Різдво в Одесі з часів іі створення і які зміни відбулися за цей час в нашому ексклюзивному сюжеті.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *