Ті ще новини. Випуск від 05.01.2019

В Одесі вже якось стало не доброю традицією на свята розчищати територію біля узбережжя під майбутню забудову. Дуже зручно, адже поки все відзначають за столом, можна швидко звести паркан або прибрати будиночки ,що заважають . На цей раз роботи почалися між трасою здоров’я та пляжем санаторію Чкалова.

Ось і пройшов перший тиждень 2019 року і як часто буває – новий рік- нові правила. Наприклад ,по оплаті житлово-комунальних послуг. Тепер українців, які з якихось причин не розрахуються за рахунками, чекатиме неприємний сюрприз у вигляді пені. Правда є і нюанси, в яких розібратися не так просто.

У монастирі Ксенофонт на Афоні іконописець та каліграф ієромонах Лука на пергаменті виготовив документ, який сьогодні на південній стороні Золотого Рогу в історичному Фанаріоні ратифікував вселенський патріарх Варфаломей. В суботу о 12:40 за київським часом Томос про автокефалію для України підписано. З підписанням Томосу закінчується офіційна процедура отримання церковної незалежності від Москви. Представницька делегація української світської та православної влади була присутня під час історичної події. Перед підписанням відбулася молитва українською мовою – всі присутні мали можливість прослухати тропар у виконанні делегації, єпископату та духовенства. Безумовно, дана подія носить не тільки виключно духовний, а й політичний відтінок. Практично відразу після підписання Томосу в соціальних мережах поширився флешмоб з написанням у одне слово буквосочітання з хештегом ТомосНАШ. Реакція кремлівської влади уточнюється.

З кожним роком все більше стає зрозуміло – за новими технологіями наше майбутнє. У країнах Західної Європи вони уже на повну працюють на благо як економіки, так і екології. Оскільки державні програми по залученню енергоефективних технологій ще слаборозвинені, на першій лініі інноваційного фронту стоять бізнесмени. Вони вже точно знають, як важлива незалежність від постачальників теплА, свІтла та води.

Ось уже кілька днів з’являється інформація про те, що на Різдво в Україну прийдЕ циклон, і температура повітря опуститься до -20 і хуртовини. Тим часом одеські синоптики заспокоюють – переживати не варто.

Свято Різдва з давніх-давен накопичувалося все новими традиціями, яких релігійні люди намагаються дотримуватись. Але не зважаючи на велику скарбницю різдвяних правил, переважна кількість населення користуються лише тими, які дізналися від своїх бабусь і дідусів.

Новорічні свята асоціюються із застіллями, запахом ялинки та подарунками, але вони вже пройшли. Тому на Різдво разом із сім’єю ми можемо провести вихідні цікаво та не звичайно. Як саме? Для глядачів Медіа-інформ ми підготували найцікавіші заходи, що відбудуться на різдвяні свята.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *