Ті ще новини. Випуск від 08.01.2019

Одесити сьогодні прокинулись в справжньому сніжному царстві. Для водіїв дорога перетворилася в небезпечну ковзанку, а одесити, особливо літні люди не без ускладнень долають засніжене місто. Комунальники працюють цілодобово, але весь день 8 січня снігопад не припинявся. Поки серйозних надзвичайних пригод не трапилось.

Через сніговий циклон в Одесі вже 2 дні спостерігається погіршення погодних умов . З моменту перших опадів в цілодобовому режимі працює 80 одиниць спецтехніки, яка очищує проїжджі частини. Чергові бригади комунального підприємства безупинно обсипають піщано-соляною сумішшю вулиці міста, в роботах з очищення від снігу задіяні майже 2 тисячі людей.

З 1 січня вступив у дію новий закон про житлово-комунальні послуги. Крім нарахування пені на суму заборгованості по комунальних платежах, в ньому є ще декілька новацій ,які викликають обурення у громадськості.

Новий рік – це час змін. Проходячи цей рубіж, багато-хто прагне відійти від старого та набридлого, і почати нове життя. Судячи з усього, в Національному банку України вважають приблизно також. У новий банківський рік У країна входить із змінами в законодавстві.

Ми звикли не замислюватися ,що викидаємо в сміття кожен день. Але пластик, який ми відправляємо в сміттєві контейнери, не розкладається сотні років. Це прямий шлях до захаращення планети, хоча він може бути корисним, якщо отримує друге життя.

Через день після злочину ізмаїльські правоохоронці затримали чоловіка, який звинувачується у вбивстві 4 осіб. У Різдвяну ніч в одному з сіл Ізмаїльського району виникла бійка, в результаті якої гість наніс смертельні поранення господарю, ще двом чоловікам та жінці. Як стало відомо підозрюваний ховався неподалік в будинку своїх родичів. Наразі 29-річний мешканець Одеської області поміщений до ізолятора тимчасового тримання до обрання йому запобіжного заходу. За словами винуватця причиною вбивства стали ревнощі.

Коли болить горло, ми йдемо до терапевта, коли нога або рука -до хірурга. Але куди йти коли болить душа? В нашому суспільстві зазвичай намагаються саморуч вирішити проблему, немає якогось загальноприйнятого протоколу поведінки в таких ситуаціях. Відповідь про те, варто чи не варто йти до професійного психоаналітика журналісти медіа-інформ вирішили з’ясувати у одеситів.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *