Ті ще новини. Випуск від 09.01.2019

Актовий зал в європейському ліцеї заповнений, але не дітьми, а директорами шкіл та чиновниками. Були обговорені нагальні питання середньої освіти міста. У сьогоднішньому порядку денному- нові стадіони та експериментальні столові блоки. Не обійшлося без підняття наболілих проблем.

Давид Ойстрах, Борис та Михайло Гольдштейни, Натан Мільштейн. Це лише частина великих музичних прізвищ випускників знаменитої школи Столярського. За 86 років існування вона пережила багато, але після однієї з пожежних перевірок з’явилась звістка про закриття школи. Це шокувало одеситів, але як з’ясувалося, ситуація поки не критична.

Багато разів ми чули фразу “Батьківщина тебе не забуде”. Але в повній мірі її значення відчув Одеський моряк Андрій Новічков. Майже два роки він не бачив рідної домівки. Але після довгих зусиль він невдовзі повернеться додому.

Що радість для усіх дітей Одещини, то важка робота для залізничників. Снігопади замели залізнодоріжні шляхи області, і, аби, опади не паралізували переміщення, працівники регіональної фІлії «Одеської залізниці» залучили цілу армію борців із снігом. Півтори тисячі залізничників розчищали станції Одеса-Головна, Одеса-Сортувальна, Подільск та Вапнярку. Боротьба виявилась вдАлою, на жодній ділянці рух не був паралізований. Залізничники запевняють: до нових викликів більш ніж готові.

2007 рік залишиться у нашій пам’яті не тільки розквітом субкультур, шоком від Верки Сердючки на Євробаченні та позачерговими виборами у верховну раду. 12 років тому компанія «Епл» представила перший айфон, який ледь не відразу став одним із найпопулярніших смартфонів на новому та динамічному ринку. Ситуація мало змінюється і 12 років потому.

Зазвичай ми звикли, що на свята прикрашають вулиці, будинки ну і звичайно ж ялинки. але працівники трамвайного депо пішли далі та прикрасили вагони. Одесити зраділи креативному підходу, і хоча така акція проходить вже 4 рік, але кожного разу ми бачимо щось новеньке.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *