Ті ще новини. Випуск від 10.01.2019

Одеса завжди вважалася музичною столицею. Відомих та талановитих музикантів, яких подарувало світу наше місто, не злічити. І мабуть головну роль в цьому зіграв Петро Соломонович Столярський, який саме в Одесі організував надзвичайну школу для надзвичайних дітей! Але сьогодні, гордість музичної Одеси, одна з найвідоміших музичних шкіл в світі опинилася у дуже складному становищі.

Плашка: кадрове оновлення
Розпорядженням Президента України Петра Порошенка на вакантну посаду голови Ренійської районної адміністрації призначено Валентина Котляренко. Текст документа опублікований на офіційному сайті глави держави ввечері 9 січня.
Посада глави Ренійської райадміністрації була вакантна з кінця серпня 2018 року, коли за настійною рекомендацією Голови Одеської ОДА Максима Степанова подав у відставку попередній керівник Петро Дамаскін.

Зима приносить не тільки незабутні спогади від свят. Також це час постійних хвороб, які у цьому році поширюються у загрозливих масштабах. Традиційний грип та підступний кір перейшли максимально допустимий епідеміологічний поріг і загрожують перерости у справжню епідемію. Аби не допустити цього, міська влада вирішила дляти на випередження.

Погода за вікном не тільки погіршує настрій, а і загальний епідеміологічний стан. Відсутність морозів, опади та висока вологість створює максимально сприятливе середовище для типових зимових інфекцій. Але, не дивлячись на природні умови, шанс не пролежати тиждень у лікарні, є у кожного.

Про майбутню долю літнього театру ще з кінця 2017 року ведуться активні суперечки. Територія у міського саду вже довгі роки пустує. Небайдужі одесити розробили альтернативний проект з відновлення майданчику. Але громадські активісти знайшли в ньому багато недоліків, тому запропонували свою версію. Тепер потрібно вирішувати, який з проектів втілювати в життя.

Неможливо уявити сучасну людину без мобільного комунікатора, яка не вміє користуватися інтернетом. Нові можливості комп’ютерів, телефонів та планшетів – це не тільки додаткові робочі функції, а й ігри, які звичайно ж дуже подобаються дітям. Але все добре в міру, а якщо грати пів дня та повністю занурюватися у віртуальний світ – починається залежність. Вилікувати це складно, але можна вчасно уникнути зайвих ризиків.

У багатьох екскурсії по картинним галереям та виставкам асоціюються з музейним пилом та чимось архаїчним. Однак, крокуючи в ногу з часом, сховища експонатів пропонують відвідувачам доторкнутись до раритетів завдяки ТРИ-д моделюванню.

У наступному році якщо краще не заживимо, то хоча б відпочинимо. Кабінет міністрів приємно порадував, затвердивши вихідні на 2019 рік. Відтак, українці зможуть законно не піти на роботу на день перемоги та католицьке Різдво, три дні – на Трійцю, 8 березня та дні незалежності, конституції та захисника України, чотири дні на новий рік. Однак, найбільше щастя громадянам принесе воскресіння Христове разом з першотравнем: українці цілий тиждень будуть відпочивати на Пасхальні свята. Але у такому медовому графіку не обійдеться і без ложки дьогтю: працювати доведеться аж три суботи:11 травня і 21 та 28 грудня.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *