Ті ще новини. Випуск від 16.01.2019

Одеській області дійсно пощастило. Вона одна із небагатьох, яка одночасно має значний туристичний, промисловий та аграрний потенціал. Здавалось би: не розвиватись тут просто не можливо, але реальність була трошки інакшою. Зараз ситуація судячи зі звіту губернатора стала змінюватися.

З 31 грудня в Україні офіційно стартувала передвиборна компанія. І поки політологи та соціологи намагаються прорахувати хто набере найбільшу кількість голосів в президентській гонці, дехто в майбутнє зазирає за допомогою чаклувань та ворожіння. Отже, хто ж стане главою держави – пророкування ясновидця.

Одеський припортовий завод знову потрапив до переліку об’єктів великої приватизації. На засіданні уряду було прийнято рішення про продаж підприємства в цьому році. Всього на аукціони будуть виставлені 16 великих підприємств. Було відзначено, що для продажу 6 з них, в числі яких і ОПЗ ще в минулому році були відібрані спеціальні інвестиційні радники. Одеський припортовий завод до приватизації буде готувати компанія Периклс Глобал Эдвайсори.

Одеський медичний університет скоро зможе відзначати круглу дату – півроку з початку чвар між діючим керівництвом і колишнім, яке чомусь вважає себе теж діючим. Усі спроби примирити ворогуючі сторони провалились, і Міністерство охорони здоров’я вирішило піти на неочікувані міри.

Трагедія яка сталася на минулих вихідних на пляжі Ланжерон – стріла крана придавила одного з робітників – отримала продовження. Прокуратура відкрила відразу три кримінальних провадження: грубе порушення законодавства про працю, правил безпеки та халатності медичних працівників які вчасно не надали допомогу. Правоохоронці затверджують – покарання понесуть усі винуваті у смерті молодого чоловіка.

Повне зібрання творів Володимира Леніна складає близько 200 томів. Прокурори схоже вирішили не відставати і в справі по Краяну- знайшли доказів на 67 томів. І схоже читати обвинувачення вони в Малиновському районному суді будуть довго, адже поки дійшли лише до 22го.

При спробі переправити двох українок 23-х і 24-х років в Брюссель так би мовити на заробітки в Борисполі була затримана 46 річна іноземка. Жінка через інтернет знаходила дівчат, які перебували в скрутному фінансовому становищі, і пропонувала добре заробити. Отримавши ствердну відповідь так звана «благодійниця» повідомляла про особливості майбутньої «роботи» – надання сексуальних послуг у бельгійських борделях – та обговорювала деталі виїзду за кордон. Усі витрати за переліт та оформлення необхідних документів вона брала на себе, а жінка, що починала працювати в подальшому повинна була повернути борг з грошей, отриманих за інтимні послуги. Під час особистого огляду у жінки вилучили речі, які підтверджують її злочинну діяльність тепер їй загрожує чималенький термін. А Брюссельські борделі недоотримали робітниць.

Постійні зміни в українському законодавстві давно нікого не дивують, це тривалий процес без видимого результату. У Верховній Раді зареєстрований черговий законопроект. На цей раз одна головна відмінна риса порівняно з попередніми – це посилення покарання за жорстоке поводження з тваринами та деталізування важливих для основного закону нюансів. Але не все так добре, як здається на перший погляд.

У день православного свята Хрещення Господня на пляжах Одеси проведуть традиційні Водохресні купання. Згідно з розпорядженням Одеського міського голови основні заходи відбуватимуться 18 і 19 січня на трьох пляжах в Лузанівці, Ланжероні та на Золотому березі, де чергуватимуть рятувальники, водолази і медики. Час проведення Водохресних купань – 18 січня з 23:00 до 3 годин ночі та 19 січня з 8-ої ранку до 20:00.

Діти завжди бачать світ інакше – яскравіше, цікавіше, привабливіше. Те на що дорослі вже давно не звертають уваги для малюків має величезне значення. Який він світ дитинства? Відповідь на це питання можна отримати відвідавши виставку юної художниці у всесвітньому клубі одеситів.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *