Ті ще новини. Випуск від 17.01.2019

Для багатьох людей шкільні роки – щасливі, безтурботні і веселі. Зовсім іншої думки жертви буллінгу – для яких шкільні стіни усе життя будуть асоціюватися з приниженнями насмішками та стусанами. Останнім часом знущання над однолітками придбали неймовірних масштабів. Тому боротись з дитячою жорстокістю вирішили на законодавчому рівні.

В Одесі почастішали випадки підробки документів для безкоштовного проїзду в громадському транспорті. Шахраї надають документи членів родин загиблих воїнів АТО. Цинізм і жорстокість.

Церковні питання після отримання Томосу із останніх рядів перейшли на провідні. Відтак, Верховна Рада ухвалила закон, згідно якого храм має право перейти у інше підпорядкування після збору церковної громади, а для прийняття такого рішення достатньо набрати дві третини голосів «за». Таке рішення має спростити процес зміни підпорядкування.

Графіті, малюнки або нецензурні слова. Любителі проявити свої непересічні художні здібності чомусь вважають кращими мольбертами саме стіни будинків історичного центру Одеси. Боротись з вандалами тепер будуть із застосуванням нових технологій.

Замість гостей – прокурори, замість торту – обвинувачення. Одеський міський голова Геннадій Труханов зустрів свій 54й день народження у Малиновському районному суді, де вже 4й день поспіль він прослуховував чергову порцію звинувачень по справі Краяна. На цей раз сторона звинувачення за день ознайомила всіх присутніх з ще 8-ма томами справи.

З важкими інфекційними захворюваннями краще не жартувати. Вже з початку року тисячі українців зверталися до медиків із відповідними симптомами. Одеса не стала винятком. Найбільш розповсюдженими хворобами традиційно залишаються кір, гепатит А , ОРЗ та Грип.

Традиційно на Водохреща на пляжах Лузанівка, Ланжерон і Золотий Берег де чергуватимуть рятувальники, водолази і медики, будуть встановлені намети, з обігрівачами, крім цього можна буде випити абсолютно безкоштовно гарячого чаю. Водолази вже обстежили дно на цих пляжах щоб все пройшло без ексцесів. Одеситів просять дотримуватися заходів безпеки і не купатися в морі при алкогольному сп’янінні.

І ще один важливий момент на Водохреще – в ніч з 22:30 18 січня до першоъ години ночі– до пляжів можна буде проїхати на громадському транспорті.

Не даремно Одесу називають найдружелюбнішим містом, яке завжди раде гостям та вважає себе одною великою родиною. Але найбільше всіх об’єднує спільна ідея і спільна праця на загальне благо. І це в черговий раз підтвердив флешмоб, який проходив в одеських двориках.

Швидко збагатитися і без особливих зусиль вирішив 25-річний Одесит. Вночі він ломом зірвав замок із гаража семидесятишостирічного пенсіонера, де знаходився старенький автомобіль ВАЗ. На вкраденій автівці чоловік одразу рушив до Лиманського району де вже через кілька годин продав машину. Однак в таку, здавалося б, вдалу угоду втрутились поліцейські, які затримали крадія. Машину відправили на штраф майданчик, а зловмисника до відділу поліції. Тепер йому загрожує тюремне ув’язнення.

Раритетні артефакти і дорогі портрети є чи не найкращим фоном для селфі. Ось тільки в більшості музеях фотографуватися заборонено. Але є і виключення з правил. Раз на рік усі бажаючі можуть зробити заповітне селфі на фоні експонатів.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *