Ті ще новини. Випуск від 29.01.2019

Дивись під ноги. Цю набридлу фразу можна легко зробити більш актуальною, змінивши її на «дивись над головою». І дійсно, прогулюючись по центральній частині Одеси, потрібно бути обачним. Адже з дахів будинків на голову може легко впасти камінь з фасаду.

Українці завжди відрізнялися незламним духом. Битва під Крутами тому яскраве підтвердження. Адже в цьому бою 29 січня 1918 року молоді хлопці – студенти і гімназисти поклали на вівтар свободи найдорожче – власні життя. Студенти одеських ВУЗів вшанували їх пам’ять.

Підготовчі роботи з капітального ремонту на об’єкті «Обеліск місту-герою Одесі« Крила Перемоги ». Що на площі 10 квітня розпочались. За висновком фахівців, обеліск знаходиться в аварійному стані – деякі елементи декоративного оздоблення вертикальних поверхонь можуть відвалитися, тому прийнято рішення встановити огорожі. На даний момент ведуться роботи по організації будівельного майданчика, монтажу будівельних лісів і демонтажу старого облицювального покриття. Після чого фахівці приступлять до очищення поверхні від штукатурних відслонень, завдадуть на поверхню обеліска грунтівку і обробний шар по армуючій сітці. Потім почнуться роботи по монтажу плитки.

Рішельєвському ліцею та Одеському національному університету на двох майже пів тисячоліття. За такий чималий термін у цих учбових закладах накопилось багато традицій та напрацювань, якими не соромно і поділитись з іншими. Але найстаріші альма-матер Одеси вирішили зробити це по-своєму.

У столітніх бельгійських зупинок почнеться нове життя. Найближчим часом їх планують відремонтувати та облагородити. Щоправда, не всі: під реставрацію потраплять від 7 до 9 таких зупинок із 21єї можливої. Планують укластися в 5 мільйонів гривень, які будуть шукати у міській казні. Не відкидають і можливість спільного фінансування з приватними компаніями. Усі роботи, у кращому випадку, планують завершити до літа.

Назви «санаторії Лермонтовський» нажаль більше немає! Міністерство оборони після того, як лікарня перейшла у його власність, прийняло рішення про його перейменування. Тепер знаменита Лермонтовка називається Центром медичної реабілітації та санаторного лікування «Одеський». Військові запевняють, санаторій продовжить надавати послуги всім категоріям громадян України. У планах Міноборони розширити кількість ліжок до 400.

Прийняти правильне рішення при виборі майбутньої професії – одне з ключових завдань випускників. Щоб допомогти з цим нелегким вибором засновники програми UFuture не вперше організовують зустрічі з тими хто вже досяг успіху в своїх професіях. Щоразу школярі відкривають для себе щось нове, і черговий семінар не став винятком.

Вступ до вищих навчальних закладів – один з найвідповідальніших кроків для усіх школярів. Перше, що необхідно зробити – це вдало скласти ЗНО, яке кожного року доповнюється, а деякі правила змінюються. Щоб не вийшло курйозних ситуацій під час тестування, учні заздалегідь мають знати деякі нюанси.

Одеська область за результатами 2018 року обіймає друге місце в країні за кількістю затриманих повій. Такі дані видало головне управління Національної поліції України. На першому місці за кількістю «жриць кохання» знаходиться Дніпропетровська область, а третє займає Миколаївська. При цьому Київ виявився тільки четвертим. А якщо затримувати політичних?

Прийшов зробити пропозицію руки і серця, але після відмови вбив. Шостидесятидевьятирічний –чоловік прийшов до жінки в гості та під час раптово виниклого конфлікту декілька разів вдарив її молотком по голові. Без ознак життя 60-річну одеситку знайшла сусідка. Під час огляду місця події було встановлено, що з будинку потерпілої зник її золотий ланцюжок з кулоном, а також гаманець з телефоном і грошима.

Дюк де Ришельє, імператриця Катерина 2 та Олександр Пушкін. Усі ці люди залишили по собі вагомий слід в історії нашого міста, і одесити віддячили їм, увічнивши їх пам’ять у граніті. Найближчим часом у Одесі можуть з’явитись пам’ятники іще 9 історичним діячам. Але чи потрібні вони – питання до громади.

З 30 січня в роботу ряду тролейбусних маршрутів будуть внесені зміни. Так номера 9 і 10 знову почнуть курсувати через Рішельєвську, де проводилася заміна опор електропередач. Крім цього на прохання одеситів, тролейбусний маршрут №7 залишиться таким же, як зараз і буде ходити від Архітекторській до Новосельського. І, нарешті, тролейбус №1 повертається на старий маршрут – ЖД-вокзал – площа Льва Толстого.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *