Ті ще новини. Випуск від 30.01.2019

Спекотні промови, важливі доповнення та суперечки до хрипоти. Бурхливі обговорення – це те, завдяки чому сесійні засідання легко впізнати серед усіх інших заходів за участю чиновників та депутатів. Проте нерідко за емоціями важко розгледіти, що там приймаються важливі для міста рішення. На черговій сесії народні обранці і посваритись не забули, і попрацювали більш ніж плідно.

Водії, які порушують правила дорожнього руху, стають причиною серйозних ДТП. На жаль, в цей раз трагедія виявилась дуже масштабною. Вантажний автомобіль «Вольво» виїхав на зустрічну смугу і зіткнувся з маршруткою сполученням “Одеса – Кароліна-Бугаз”, а потім ще й з легковим автомобілем “Мазда”. На жаль без жертв не обійшлося.

День народження буває і у цілої вулиці. Сьогодні 202 роки святкує одна з найголовінших та найкрасивіших вулиць міста – Ланжеронівська. Перша згадка про Ланжероновску з’явилась в 1817 році і була вона названа в честь Одеського градоначальника Олександра Ланжерона. До цього, приблизно з 1810 року вона називалася Театральна, так як саме там був відкритий перший театр Одеси, який згодом згорів дотла. Перейменували її оскільки в 21-му будинку жив міський голова. Ланжеронівська увійшла в історію Одеси як вулиця, на якій було закладено перший будинок в місті – будинок генерал-поручика князя Волконського. Було це в рік заснування Одеси, 22 серпня 1794 року.

Старовинні будинки, сходи, палаци і пам’ятники – все це приваблює до нашого міста туристів. Але нажаль, деякі жителі не цінують це, більш того, знищують. Таблички на спорудах, які знаходились там ще з минулих століть, просто викидають. Виправити ситуацію вирішили громадські діячі які закликають одеситів їм посприяти.

Назви санаторії «Лермонтовський» більше немає. Ні, це не воєнні спромагалися знищити одну з найвідоміших одеських оздоровниць всього за пару днів, справа тут у зміні юридичної назви. Такі зміни довелося пояснювати уже особисто представнику Міністерства оборони. Отже, як буде називатись оздоровниця зараз та що з нею буде надалі?

Одесити з вадами слуху стикаються з безліччю проблем. Навіть звичайний похід до лікаря для них супроводжується труднощами. Але тепер все стане трохи простіше так як медики стали вивчати мову жестів.

У самому центрі Одеси хлопчик залишився без ноги. Щоправда, постраждала дитина – це малюк з скульптури «Молодість» яка знаходиться біля музею флоту. Майже столітній постамент понівечили вандали. Поліцейські уже розшукують зловмисників, а профільне управління планує не тільки реанімувати кінцівку малюка, а і причепурити усю «Молодість»

У військовому шпіталі чергове сумне поповнення. На цей раз лікарі борються за життя двадцятисемирічного Максима, який надійшов з серйозними травмами. Волонтери просять про допомогу.

Синоптики Гідрометцентру Чорного та Азовського морів попереджають про густий туман. Видимість на автошляхах – 200-500 м. Рівень небезпеки погодних умов – жовтий. Правоохоронці просять учасників дорожнього руху бути обережними на дорогах.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *