Ті ще новини. Випуск від 31.01.2019

Для духовної підтримки кілометраж не має значення. Це раз у раз доводять українці, які не зважаючи ні на які перепони підтримують співвітчизників. У четвер в Одесі військові прийняли участь в молебні за тих, хто наразі найбільше потребує божої уваги.

Київська митрополія Української православної церкви офіційно зареєстрована в Україні. Відповідні відомості внесені до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань. Згідно з реєстром, вона зареєстрована як юридична особа 30 січня 2019 року під назвою “Київська митрополія Української православної церкви». Місцезнаходження ПЦУ вказано: Київ, вул. Трьохсвятительська, 6.

Ще століття тому право обирати і бути обраною для жінок було чимось схожим на переверот в свідомості. Сьогодні – це буденність. Політичний і культурний розвиток суспільства зробило крок далеко вперед, правда, значно відстає від неймовірного технологічного прогресу. Але саме технологічний прогрес дав можливість одеситкам в режимі реального часу поспілкуватися з жінками Великобританії, Ізраїлю, Литви, Грузії та європарламенту.

Допоки суд розглядатиме заяву Юрія Сухіна, реорганізацію Одеського національного медичного університету призупинено, про це на своїй сторінці у Facebook повідомила міністр охорони здоров’я Уляна Супрун. За її словами, після ухвали судді окружного адміністративного суду міста Києва Юлії Шрамко МОЗ має зупинити дію розпорядження Кабміну “Про утворення Національного Одеського медичного університету”. “Законно призначити виконувача обов’язки тепер неможливо, а отже закладом продовжуватиме керувати Запорожан і його поплічники”. Також вона заявила, що МОЗ України повертає без розгляду усі документи підписані не уповноваженими міністерством особами. “Це ставить під загрозу зриву навчальний процес для понад 7 тисяч студентів та 2 300 працівників! Приклад, як можуть страждати тисячі людей через владні амбіції кількох корупціонерів, які не хочуть йти з насидженого місця”, – додала міністр.

Якщо економіка – це живий організм, то саме банки є його кровоносними артеріями. Саме вони забезпечують такий життєво важливий процес, як рух грошей з однієї кишені у іншу. Але держава вирішила куди більш пильно спостерігати за фінансово-кредитними операціями. Більш жорсткий контроль уже дав свої результати.

Постільна білизна вартістю понад 80 тисяч гривень. У Біляївці кілька жінок ходили по домівках і пропонували білизну за дуже прийнятними цінами. Зайшовши в будинок семидесятитрирічної пенсіонерки, вони стали розхвалювати свій товар. Поки господиня будинку була зайнята, одна з продавщиць скористалася моментом і викрала заощадження в сумі 63 тисячі гривень та 700 доларів. Але все ж залишитися непоміченими не вийшло. За допомогою камер була встановлена машина на якій пересувалися продавщиці, а там і до затримання залишалися лічені години.

Одеса з самого свого народження зіткнулася з екологічними проблемами. Степова місцевість та відсутність води в достатній мірі давали про себе знати. Наше сонячне місто росло й розвивалося, але завжди в тій чи іншій мірі потребувало додаткової зелені. Тому цілком логічно, що і сьогодні в місті живуть небайдужі люди, які стурбовані зеленими легенями Одеси.

Поліетиленові пакети мають реальні шанси зникнути із залів українських супермаркетів. Хоча зараз така ситуація здається апокаліптичною, небайдужі до екологію одесити обіцяють, що життя без поліетилену нічим не гірше, ніж з ним. І навіть розповідають, як це можливо.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *