Ті ще новини. Випуск від 01.02.2019

Інтереси України та Туреччини зводяться не тільки до Чорного моря. Вистачає спільних тем, взаємних планів та, головне, бажання продуктивно співпрацювати ще й в туризмі, торгівлі та військовій сфері. Чергова зустріч міністра закордонних справ України Павла Клімкіна та його турецького колеги Мевлют Чавушоглу підтвердила наміри не тільки співпрацювати, а і тісно дружити.

Зазвичай представники виборних посад звітують про виконану роботу в кінці року, але бувають і виключення. Першого лютого про свої заслуги за минулий рік громаді розповіла глава Фонтанської сільської ради. І ось чим похвалилися.

Бігборди, календарики і газети. Українські політтехнології не змінюються від виборів до виборів, без них не обходяться і цьогорічні президентські перегони. Громадські активісти дослідили, як проходять виборча кампанія -2019. І виявили чимало порушень.

Представники «Лагуна-Рені» продовжують відстоювати права на свої робочі місця, та й в цілому на існування свого підприємства. Суди тягнуться кілька років і підприємство, яке спеціалізується на перевалці нафтопродуктів і зрідженого газу просто стоїть. Отже, чергове засідання на цей раз вже в Одеському апеляційному господарському суді.

Іноземець пропонував українкам роботу у Євросоюзі. У іншому випадку так починалася б чергова програма про високий рівень трудової міграції, але на цей раз усе гарячіше. Виходець із Балкан через Інтернет вишукував гарненьких українок та пропонував їм життя у Греції, зарплату у 3000 євро та відшкодування витрат на переліт. Працевлаштовував балканець наших дівчат, звісно, у пелопоннеські борделі. Кримінальна бізнес-схема дала збій сьогодні, коли підприємця затримали співробітники національної поліції.

За останні 200 років Одеса сильно змінилася і кожне покоління дізнається її історію по своєму. Хтось з розповідей своїх бабусь та дідусів, а хтось читаючи історичну літературу. Але зараз зростає нове покоління, і до нього потрібно знайти свій підхід. У Міжнародному клубі одеситів презентували особливу книгу для маленьких земляків.

В Одесі народилось багато відомих творчих особистостей. На жаль хтось з них в силу різних причин залишав Південну Пальміру. Художник Віктор Осетенко до останніх днів усім серцем кохав рідне місто та продовжував працювати в Одесі. До 80-річчя з дня його народження присвячена виставка до якої він сам, на жаль, не дожив.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *