Ті ще новини. Випуск від 04.02.2019

Будівля мерії має усі шанси сповзти у море. Така новина не могла не налякати усіх одеських чиновників, тому чергова апаратна нарада пройшла не тільки незвично жваво, а і довго – аж дві години. Але цей час витрачений був недарма.

1-ша станція Люстдорфської дороги сьогодні нагадувала Венецію. Машини буквально пливлИ по дорозі. У Інфоксводоканалі заявили, що стався прорив водопроводу, Ремонтні бригади вже обстежили місце аварії і перекрили водовід. Зараз тривають ремонтні роботи, які планують завершити до ранку вівторку.

Все більше підлітків зараз захоплюються роликами та скейтами, але, на жаль, спеціальних майданчиків для катання в місті недостає. І проблема тут не тільки в тому, що їх не будують, найчастіше такі площадки дуже швидко ламають і знищують. Боротися з вандалізмом у мерії вирішили з залученням одеситів.

Електронний білет у громадському транспорті здавався нездійсненною мрією, про яку багато говорять, але ближчою вона не стає. Але перші кроки до омріяного є-білету все ж таки були зроблені. Проект найближчим часом розглянуть на громадських слуханнях, а уся документація уже направлена у комітети та служби. Зараз очікується відповідь, є сподівання, що у першій половині цього року у муніципальному транспорті уже можна буде розплачуватись картками. Після успішного тестування у трамваях та тролейбусах система має усі шасни з’явитись і у маршрутках.

Зазвичай представники виборних посад звітують про виконану роботу в кінці року, але бувають і виключення. Першого лютого про свої заслуги за минулий рік громаді розповіла глава Фонтанської сільської ради. І ось чим похвалилася.

Онкологічні захворювання часто називають чумою 21 сторіччя і не даремно. Незважаючи на те, що заразитись ним не можливо, кількість хворих зростає кожного року. На сьогоднішній день в Україні – понад мільйону онкохворих. Щорічно від раку помирає 65 тисяч. У день боротьби з раковими захворюваннями медики нагадали, на що варто звернути увагу.

Зґвалтували і кинули помирати. В кінці жовтня минулого року в покинутому підвальному приміщенні на вулиці Суднобудівноі було виявлено тіло жінки з пов’язаними руками, на тілі незначні подряпини, однак ушкоджень, які б свідчили про насильницьку смерть виявлено не було. Кілька місяців роботи не пройшли даром. Поліцейські затримали двох чоловіків, які зізналися в скоєному. За їхніми словами, вони побачили потерпілу в одному з дворів Київського району, обікрали її, після чого затягли в підвал і зґвалтували. Потім кинули жінку в безпорадному стані, зі зв’язаними руками в підвалі, де вона і померла. Через тиждень тіло загиблої знайшли випадкові перехожі.

Неділя – третього лютого був останній день подачі документів до Центральної виборчої комісії від тих, хто бажає взяти участь у президентських перегонах. До ранку понеділка вже зареєстровано 28 кандидатів, ще трьох можуть включити в список на протязі п’яти найближчих днів. Чи то крісло на Банковій настільки м’яке, чи то так багато українців знають, що робити з державою, але, як не крути, 28 кандидатів – це уже рекордна цифра. Ось тільки незрозумілим залишається одне: як пересічному українцю хоча би впізнати кожного із кандидатів на пост голови своєї держави.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *