Ті ще новини. Випуск від 05.02.2019

Вже більше доби прорив на першій станції Люстдорфської дороги не можуть ліквідувати. Без води залишилися відразу три райони міста. Одесити змушені стояти у величезних чергах біля бюветів. Причини і наслідки – це справжні Ті ще новини.

Тягуче пюре, холодний та надмірно солодкий чай та піца з дешевої ковбаси. Від сніданків та обідів у шкільних їдальнях часто відмовлялись навіть ті діти, яких там годували безкоштовно. Тепер же ситуація змінюється кардинально. У європейському ліцеі та 125ій школі поки експериментальне та все ж європейське меню для дітей.

Окружний aдміністрaтивний суд Києвa зaборонив виконуючій обов’язки очільниці Міністерствa охорони здоров’я Уляні Супрун виконувaти свої обов’язки до кінцевого рішення суду зa позовом депутaтa Ігоря Мосійчукa про некомпетентність її нa посаді. Ухвaлa вже нaбулa чинності. У Міністерстві охорони здоров’я повідомили, що отримали інформацію про ухвалу позову зі ЗМІ й вже консультуються з юристaми, чи може окружний суд відсторонити міністра, хоча і виконуючого обов’язки. Отакі Ті ще новини.

Одеська область завжди намагалася бути якомога привабливішою для своїх гостей. І не дивно що розвиток туризму вирішили обговорити і на нараді в обласній адміністрації. Але говорили не тільки про туризм, розмова дійшла і до стану доріг в регіоні, і тут дійсно по літньому у залі стало спекотною.

фасадів стала відвалюватися ліпнина. Черговий інцидент стався сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Осипова, з будинку під номером 2 на тротуар впав досить великий шматок карниза. На щастя ніхто не постраждав. Будинок був побудований ще в пришлому віці, а в 90 піддався реконструкції з переплануванням.

Одеські вчені знову зробили прорив в майбутнє. На цей раз вони створили унікальний продукт, який відрізняється не тільки своїм виглядом і смаком, але і своїми властивостями. Якими? Дивіться ексклюзивному сюжеті тих ще новин…

Алкоголь вже не раз ставав причиною різного роду неприємностей. Після вживання міцних напоїв багатьох тягне на пригоди. Більшість з них закінчуються як правило у поліції.

Поки чоловіки обговорюють світові політичні проблеми, жінки теж не сидять склавши руки: ось уже досить тривалий час їх уми захопив рух, який отримав назву фемінізм. Чи всі одеситки підтримують таке прагнення?

Ніякого шампанського, мандарин та навіть без звернення президента. Китайський новий рік нам, європейцям, здається чимось дивакуватим та екзотичним, але навіть така розбіжність у культурах не завадила деяким одеситам відсвяткувати його. Вони і розповіли, як правильно відзначати прихід року жовтої земляної свині та що ж ця чудова тварина обіцяє доброго на наступні 11 місяців. Ті ще новини – по китайські.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *