Ті ще новини. Випуск від 06.02.2019

З’єднання траси здоров’я одесити чекали давно, тому новина про те, що нарешті-то буде побудована пішохідна естакада, була прийнята позитивно. Роботи почали ще в липні, минуло півроку – за цей час встигли багато, але не все. Подивитися, що ж зараз відбувається на будмайданчику між Аркадією та 10 станцією великого фонтану з інспекцією приїхав міський голова Геннадій Труханов. Ось такі ті ще новини.

Кабінет міністрів виділив додатково 550 мільйонів гривень на невідкладний ремонт автодоріг Київ-Чоп та Київ-Одеса. Про це повідомив міністр інфраструктури Володимир Омелян на своїй сторінці у Фейсбуці. Чиновник зазначив, що, цитуємо: “Реагуючи на справедливі обурення людей на стан автодоріг Київ-Чоп та Київ-Одеса, уряд виділив додатково 550 мільйонів гривень на їх невідкладний ремонт”, – і далі: “Так, їх будували й ремонтували давно, вони не входять до переліку понад семи тисяч кілометрів, відбудованих урядами Яценюка та Гройсмана, але це одні з найважливіших міжнародних магістралей України і вони повинні бути в належному стані”.
Кінець цитати.
Засоби масової інформації уточнюють, що обстеження автодорожнього полотна повинно бути закінчено вже до кінця поточного тижня. Після цього автодор повинен негайно приступити до аварійного ремонту, а коли дозволять погодні умови, то і до поточного.

Перевіряти, контролювати та трішки карати. Державна аудиторська служба – це структура з дуже відповідальними задачами: досліджувати, як же витрачаються гроші з українського бюджету. Одним із найбільш ефективних підрозділів вважається Південний офіс, розташований в Одесі.

Гарні кадри потрібно готувати самим – це розуміють і в Одеській міській раді. Як показала практика, чиновники, які починали свою кар’єру з Молодіжної ради при мерії, знають свою роботу краще, та й справляються з обов’язками теж не погано. Черговий склад молодіжного представництва вже зібрано. Це справжні Ті ще новини.

Президент України Петро Порошенко підписав указ про призначення глави Савранської райдержадміністрації Одеської області. Документ опублікований на офіційному сайті глави держави. Вакансія звільнилася після того, як колишній глава райадміністрації Віталій Свічинський перейшов на роботу в обласну державну адміністрацію .Новим очільником з випробувальним терміном три місяці стала Ярослава Жирун, яка раніше обіймала посаду в Савранському професійно-технічному аграрному училищі.

Маленькі, незручні, легко губляться. Не встигли українці звикнути до гривневих та двогривневих монет, як національний банк підготував чергове випробування для нервів та гаманців. Уже у цьому році копійок в кишенях побільшає, адже монетний двір розпочав випуск нових українських монет.

Звичайне зауваження в тролейбусі призвело до різанини. Нетверезий пасажир тролейбуса, посварився з незнайомкою через багаж, що йому заважав, та її родичем, який вступився за жінку. Розлютившись, чоловік схопився за ніж. В результаті постраждав житель Чорноморського.

Всі ми пишаємося, коли наші спортсмени завойовують золоті медалі, їм відразу шану і повагу надають керівники країни. Ось тільки мало хто задається питанням, а якою ціною дістаються трофеї? Сьогодні прищепити любов до спорту дітям задоволення, як виявилося, зовсім не з дешевих. Воістину ті ще новини.

Життя або телефон? Так можна охарактеризувати пограбування, яке відбулося на 13 станції великого фонтану. Одеситки гуляли на узбережжі, коли до них підійшов хлопець, дістав пістолет та зажадав цінні речі. Не довго думаючи, вони віддали грабіжнику два телефони загальною вартістю 40 тис гривень. Через кілька годин грабіжник був затриманий.
Місто – це живий організм. Кожен з одеситів від школяра до високопосадовця займається своїми справами, але всі разом ми і є те, що зветься Одеса. І дуже здорово, що поруч з нами живуть небайдужі люди, які прагнуть в кожному маленькому куточку рідного міста зробити щось таке, що у випадкового перехожого викличне позитивні емоції.

День святого Валентина, або як його все ще називають день закоханих, в нашій країні стали відзначати не так давно, та й в цілому свято більше асоціюється з квітами, цукерками та подарунками. Одеський зоопарк вирішив теж не відходить від традиції. Ось тільки відзначати його будуть по-особливому. Навіть конкурс не стандартний придумали. Отакі Ті ще новини.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *