Ті ще новини. Випуск від 07.02.2019

Підвищення тарифів на тепло – тема для одеситів не тільки болюча та і неприємна. Аби усе було законно, нові ціни потрібно довго затверджувати, порастись с документами, та ще й проводити суспільні слухання. Директор однієї з приватних котелень настільки сильно любить своїх клієнтів, що вирішив провести публічне обговорення без участі мешканців. Ось такі ті ще новини.

Правоохоронці у цілодобовому режимі відстежують ситуацію з передвиборчою кампанією. Вже було зареєстровано 47 звернень від одеситів. Більшість з них стосується правопорушень, пов’язаних з виготовленням або розповсюдженням друкованих матеріалів передвиборної агітації, які не містять відомостей про установу, що здійснила друк, тираж, або особу, яка відповідальна за випуск.

Замах на життя, операції на легені, клінічна смерть та затяжне розслідування. Останні три місяці життя одеського активіста Олега Михайлика нагадує гостросюжетний серіал. Новою главою стало повернення його з Німеччини. Ті ще новини.

На сьогоднішній день охорона кордонів України виходить на перше місце. І варто зазначити, що прикордонники зі своїми обов’язками успішно справляються, принаймні виходячи з звітів.

чиновник, депутат або навіть міський голова. Цим складним та відповідальним професіям важко навчитись з нуля. Аби у нашому місті з’являлись нові кадри на управлінські посади, вже котрий рік успішно працює Молодіжна рада. Юні депутати нового скликання прийняли сьогодні присягу. Ось це ті ще новини.


Смерті, яким складно знайти пояснення. В орендованій квартирі у центрі Одеси знайшли тіла 3 чоловіків – 30, 25 і 19 років. За попередніми даними померли вони через отруєння невідомою речовиною. Поки детальних фактів немає, проводяться експертизи.
Владолюбство, безумні злочини та повна безкарність. На жаль, ці слова стосуються не темного середньовіччя, а розвиненого 20-го сторіччя. Європейський авторитаризм того часу став справжнім феноменом, якому присвячена не один десяток книг. Іще один літературний витвір про ті часи побачив світ і у нашому місті.

Підібравши ключі, троє чоловіків проникли в квартиру одеситки і за лічені хвилини винесли цінні речі – комп’ютерну техніку, 300 доларів, годинники та ювелірні вироби на загальну суму майже сто тисяч гривень. Задоволені собою, вони вирушили в один з гаражних кооперативів Київського району, де і збиралися заховати вкрадене. Так їх і затримали поліцейські. Домушниками виявилися – раніше судимі за майнові злочини уроженца Болградського району.

Раптова сварка між односельцями в Подільському районі призвела до смерті пенсіонера. Молодий чоловік зустрів на вулиці пенсіонера і згадав йому обрАзливі висловлювання на адресу своєї матері. В результаті зав’язалася бійка. Розквитавшись зі стареньким, молодИк залишИв його лежати на землі, а сам пішов додому.

Місто – це живий організм. Кожен з одеситів від школяра до високопосадовця займається своїми справами, але всі разом ми і є те, що зветься Одеса. І дуже здорово, що поруч з нами живуть небайдужі люди, які прагнуть в кожному маленькому куточку рідного міста зробити щось таке, що у випадкового перехожого викличе позитивні емоції. Це справжні Ті ще новини.

Колекція Овіка Зограбяна – тепер в Одесі. Вірменський художник, картини якого знаходяться в багатьох приватних колекціях України, Вірменії, США, Канади та країн Європи має багато спільного з нашим містом. Саме тому ідея поділитися своєю творчістю з Одеситами одразу ж знайшла своє втілення у Всесвітньому клубі одеситів.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *