Ті ще новини. Випуск від 11.02.2019

Прорив труби на першій станції Люстдорфської дороги, скандал у дитячому садку закінчення ремонту Рішельєвської вулиці. Життя в Одесі вирує, а у центрі цих подій – одеські чиновники, які у черговий раз почали робочий тиждень з апаратної наради. Ось такі ті ще новини.

Ціни на опалення лякають , але навіть надвисокі тарифи – це не привід не платити. У підприємстві Теплопостачання міста Одеси скаржаться: останнім часом борги населення за тепло значно збільшились і досягнули цифри у півмільярда гривень. Така недоплата вганяє підприємство у ще більшу кризу і ризикує призвести до великих проблем.

Морське узбережжя є одним з головних одеських цінностей, тому будь-яке будівництво на ньому викликає багато побоювань та питань. Одесити, які проживають на вулиці віце-адмірала Азарова, відразу почали бити на сполох, коли помітили будівельний майданчик біля свого дому.. І, здається, приводів сумніватись у законності забудови у них вистачає.

До нас їде Президент. На вівторок запланована робоча поїздка Петра Порошенка в Одеську область. Глава держави побуває на півдні регіону. Згідно з програмою він візьме участь у відкритті нової дороги в об’їзд міста Рені і ознайомиться з ходом завершальних робіт по ремонту траси Одеса – Рені. Також буде проведена розширена нарада з питань розвитку морегосподарського комплексу України в Ізмаїлі. І Ще одна новина – перекриття вулиць у зв’язку з приїздом президента в Одесі не планується.

Наркотики у більшості наших співвітчизників асоціюється з криміналом та горем. Але все частіше повстає питання – конопля– це наркотик, чи ні. В Нідерландах, наприклад, канабіс можна вживати в спеціальних барах. Офіційно купити марихуану можливо в Уругваї, Ізраїлі, Канаді, Польщі та більш ніж 30 штатів США. Думка одеситів з цього приводу.

Дорогі і якісні речі, звичайно ж, вимагають відповідного догляду за ними. Тому багато одеситів звертаються в спеціальні фірми, які спеціалізуються на чищенні та фарбуванні одягу. Але, як виявилося, навіть і там не завжди вміють поводитися з делікатними речами. Оце ті ще новини.

Весна не за горами, а значить у Міськзелентресту почалася гаряча пора. Уже зараз очищуються парки міста від опалого листя і сміття, а також фарбують лавочки з урнами. Як тільки потеплішає комунальники почнуть благоустрій міста. Планується викорчувати 200 непотрібних пеньків, посадити 500 нових дерев та привести до ладу 7 дитячих майданчиків. Також у Міськзелентресті хочуть зробити Одесу не тільки більш зеленою, а і квітучою.

День всіх закоханих вже на порозі. І якщо ви ще не обрали подарунок своїй другій половинці, пора вже серйозно задуматися про це. Який же презент обов’язково прийдеться до смаку і що приготували одесити своїм коханим дивіться в тих ще новинах.

З теплих країв додому. Одеський «Чорноморець» завершив зимові збори у Туреччині та повернувся у рідне місто. Хороша підготовка – це половина успіху, тому «моряки» з оптимізмом дивляться на половину сезону, що залишилась.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *