Ті ще новини. Випуск від 12.02.2019

Електронний квиток знову на порядку денному. На цей раз обговорювали правила його використання, ну і, звичайно ж, користь для міста і транспортних компаній зокрема. Але ось далеко не всі розуміють сенс таких змін, тому прямо в залі розгорівся справжній скандал. Ось такі ті ще новини.

Хоча децентралізаційна реформа стартувала в Україні ще 4 роки тому, на Одещині вона проходить досить неоднорідно. Міста із задоволенням користуються збільшенням бюджету та розширенням повноважень, а от села не поспішають об’єднуватись у ОТГ. Окрім цього, децентралізація у Одещині має ще цілий ряд особливостей.

Дочекались. Об’їзна дорога довкола Рені була готова ще наприкінці минулого року, але, аби її відкрити, знадобилась присутність президента. Гарант добирався туди на гелікоптері, тому переплутав повітряну дорогу з наземною і заявив про завершення робіт над трасою Одеса-Рені. Окрім цього, Петро Порошенко зазначив, що невеликі проблеми ще залишаються, але виправити їх більш ніж можливо до квітня цього року.
Окрім відкриття об’їзної, Петро Порошенко встиг провести нараду з морської безпеки у Ізмаїлі та оглянути стан реконструкції траси Одеса-Рені. Детальніше про президентські відвідини Одещини дивіться вже завтра в тих ще новинах.

Ростемо, проте не дуже. Після грандіозного падіння у 2014ому році українська економіка до сих пір приходить до тями. Позитивна динаміка є ось тільки вона не така швидка як хотілося б.

Період очікування весни, коли душа кожного жадає тепла і яскравого сяйва сонця дуже часто з’являється лютнева депресія. Як результат не тільки різкі перепади настрою, але і вітамінна недостача. Уникнути цього виявляється дуже просто.

Одеська область посіла «почесне» друге місце за кількістю телефонних терористів. З початку 2019 го року в поліцейські підрозділи України надійшло 43 неправдивих сигнала про замінування, згідно зі статистикою нацполіціі. Найбільша кількість фальшивих повідомлень було зафіксовано в Києві – 13, в Одеській області – 9 і у Львівській області – 6. Ось треба ж ледве не дотягнули до першого місця.

Нетверезий одесит, вийшовши з бару, на вулиці Семена Палія, разом зі своїм кумом побачив 28 річного хлопця і вирішив з ним поспілкуватися, ось тільки розмови не вийшло. П’яному чоловікові здалося, що його другові грубо відповіли, тоді він дістав револьвер «Флобер» і випустив в кривдника аж п’ять куль, всі вони потрапили в живіт. В даний час потерпілий знаходиться в реанімації.

Затриманому загрожує позбавлення волі на строк від трьох до семи років. Однак, якщо судово-медична експертиза підтвердить тяжкі тілесні ушкодження у потерпілого, а балістична – що правопорушник стріляв із вогнепальної зброї, у кримінальному провадженні можлива перекваліфікація, і тоді покарання буде більш суворим.

А ось в Ізмаїлі 46 річний чоловік, заручившись підтримкою приятеля, вирішив поставити крапку в давньому конфлікті і відправився до будинку свого кривдника. У відповідь на образи непроханих гостей 37-річний господар будинку «вибухнув» і схопився за ніж. У результаті старшого з чоловіків було вбито, а його 31-річний знайомий побіг до свого автомобіля і, «озброївшись» сокирою, ножем та пістолетом «Зоракі», хотів боронити товариша. Але повернутися на подвір’я він не встиг: побачивши, що відбувається, дружина господаря будинку викликала поліцію. Помітивши правоохоронців, чоловік спробував втекти та позбутися зброї, але марно: його наздогнали та разом з підозрюваним доставили до відділу поліції.

Віра Холодна – прима німого кіно, її ім’я відоме кожному одеситу. ЇЇ життя було наповнено таємницями, які й досі приваблюють багатьох істориків і краєзнавців. У день вшанування пам’яті великої актриси одесити провели міні-виставку на якій розвінчали багато міфів про смерть прими. Ось такі ті ще новини.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *