Ті ще новини. Випуск від 13.03.2019

Банери, вивіски, стенди та бігборди. Чого-чого, а цього у нашому місті вистачає. Не дивлячись на шалений попит на рекламні площі, у Одесі досі діють тарифи 2008 року. У мерії це вирішили змінити і спробували переглянути систему ціноутворення. Ідея потрібна, але її реалізація, м’яко кажучи, вдалася не дуже. Ось такі ті ще новини.

Охороняється державою, пошкодження карається законом. Саме така табличка висить на одному з будинків на вулиці Маразлієвській. Але пам’ятник архітектури став розвалюватись на очах через нового нахабного власника більшості квартир. Крім того, жителі шоковані тим, що їх речі з підвалу збираються викинути на вулицю, адже туди теж дістався цей горе-власник.

Гучні конфлікти та емоційні висловлювання. Скандал щодо передачі військовослужбовцям на період військового положення дитячого табору Вікторія не вщухає. Більш того він тільки набирає ще більших обертів та обростає судовими позовами.

Кілька років тягнеться конфлікт, пов’язаний з майном причалу Отрада, який знаходиться в районі Чорноморки. Важливо не плутати з одноіменним пляжем. Власники спільного майна вважають себе обдуреними колишнім керівником причалу. Ось тільки емоції тут м’яко кажучи зашкалюють. Ось такі ті ще новини.

Долучитися до прекрасного тепер можна просто стоячи в черзі на оплату комунальних послуг. Натюрморти, портрети та пейзажі юних художників – поміж касових відділень. Студенти художнього коледжу перетворили центральне відділення Укрпошти, що по вулиці Садовій, на виставкову залу для найкращих робіт.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *