Ті ще новини. Випуск від 14.03.2019

14 березня День українського добровольця українці його відзначають вже втретє. Хоча свято досить нове в національному календарі, його відзначають з особливим трепетом. Сотні одеситів прийшли сьогодні до пам’ятного каменя щоб покласти квіти. Ось такі ті ще новини.

День президентських виборів стрімко наближається, а з ним збільшується і кількість правопорушень та незаконних дій. Головна мета яких зруйнувати справедливий і законний процес обрання глави держави. Зараз кількість таких порушень значно зросла, що не може не хвилювати.

Крокувати у ногу з часом навчились приблизно усі державні структури. Нацполіція хизується сучасним та добре оптимізованим сайтом, Укрзалізниця – сучасним додатком для смартфонів, навіть Укрпошта провела ребрединг та оновила сайт. Як виявилось, не відстає від трендів і сервісний центр МВС.

В “Укрзалізниці” планують підвищити вартість квитків. Точні цифри поки не називають, однак стало відомо, що ціни на проїзні документи зростуть як мінімум на двадцять п’ять відсотків. В «Укрзалізниці» вважають це цілком обґрунтованим кроком. При цьому не було сказано ні слова про підвищення комфорту перевезень. В цілому у компанії поки не знають, як одночасно підвищити вартість квитків і зберегти доступність перевезень для найменш забезпечених верств населення. Однією з головних ідей є поділ поїздів на класи за рівнем комфорту. Відповідно, на проїзд в поїздах підвищеної комфортності квитки коштуватимуть дорожче.

Те, що Одеса – це головне місто регіону, сперечатись ніхто і не буде. А от за друге місце боротьба розгортається неабияка. Останні роки у ній з непоганим відривом лідирує Чорноморськ, який має вагомий як економічний, так і туристичний потенціал. Але, як виявляється, у внутрішній кухні там відбуваються дивні речі. Ось такі ті ще новини.

Обмеження у їжі,розвагах, молитви та каяття у своїх гріхах. На цьому тижні розпочався Великий пост – найдовший у церковному календарі. Ось тільки далеко не всі розуміють важливість і головну мету цього дійства. Так для чого потрібен пост і як його правильно дотримуватись?

Чужий і ворожий – такий у свідомості більшості тепер Донбас. А виною тому – ворожа пропаганда. Розвінчати міфи та ще раз наголосити, що Донецький регіон – це Україна, вирішили історики. На базі Одеського історико-краєзнавчого музею вони представили освітню виставку «Донбас: переPROчитання образу».

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *