Ті ще новини. Випуск від 15.03.2019

Влаштувати дитину у дитячий садок в Одесі майже неможливо. Як тільки міська влада не намагалась вийти з ситуації: навіть за приватні дитсадки планується почати компенсувати гроші. А тим часом практично в центрі міста можна знайти занедбані дитсадки з величезною територією. Ось такі ті ще новини.

В Одесі відкрилося нове «Вікно життя». Завдяки ньому жінки, які через різні причини відмовилися від небажаної дитини можуть анонімно передавати її медикам, не кидаючи його напризволяще.

Від шкільної парти до реанімації. Звичайний учбовий день перетворився для п’ятикласниці Софії у справжнє пекло. Черговий скандал з булінгом розгорівся в одеській школі номер 107. І на цей раз все закінчилося лікарнею.

Повернення з небуття. Управління капітального будівництва Одеської міськради замовило розробку проектної документації об’єкта «Капітальний ремонт Деволанівського спуску», а також проектно-пошукові роботи по даному об’єкту. На проекти з бюджету вже витрачено понад півтора мільйона гривень. Скільки буде коштувати сам ремонт, поки невідомо.

Як відомо пожежу легше попередити, ніж загасити! Весна це не тільки гарна погода але і зростання кількості пожеж. Статистика невблаганна тільки за останні два тижні сталося 29 займань. Рятувальники пройшли рейдом по домівках і нагадали одеситам про заходи безпеки.

В Україні запущено монетизацію субсидій. В першу чергу виплати отримують громадяни, яким допомогу призначили в 2018 році. Тепер головне не заплутатися і зробити все правильно, щоб не позбудетися субсидії вже в наступному місяці.

Один з найприємніших Кремлю український сайт «Країна точка Ю Ей» з посиланням на таке ж, м’яко кажучи, авторитетне агентство «Крим без пробілу інформ», повідомив, що в парламенті країни агресора Російської Федерації, було висловлено точка зору.
Війна. Бойові дії на Донбасі щороку болячи б’ють по вітчизняному бюджету. Та суттєво впливають на економічне життя держави. І ось як.

30 річний житель Запорізької області приїхав до Одеси в пошуках легких грошей. Навіть відкрив свій маленький бізнес – от тільки не зовсім законний. У момент закладки свого товару в Приморському районі, чоловіка і затримали поліцейські. При проведенні обшуку були виявлені наркотики на суму в один мільйон гривень. Зі слів правопорушника, всю партію він привіз з Запорізької області для збуту в Одесі.

Марафон не дарма вважають найскладнішим біговим змаганням. І справді, не кожен професійний спортсмен здатен витримати сорокадвох кілометрову дистанцію, непряму дорогу, неоднорідну поверхню та шалену конкуренцію. Ще складніше, аніж пробігти, такий захід організувати. І, здається, одесити з цією справою справляються на бігу по спортивному. Ось вам і ті ще новини.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *