Ті ще новини. Випуск від 25.03.2019

До виборів залишилось 6 днів. І поки українці ще визначаються, за кого віддати голос, а кандидати використовують останню спробу звабити електорат, на виборчих дільницях проходять підготовчі роботи. Наскільки сьогодні все готово – в тих ще новинах.

Чесні вибори – це перший етап на шляху до нової Сильної нації. Ось тільки жага влади часом змушує деяких людей забувати про закон. І ось тут вже справа за правоохоронцями. Чим ближче день виборів, тим більше порушень.

Гучні обговорення, цифровий бум та обмін інформацією – саме так починається кожен ранок понеділка в міськраді. Традиційна апаратна нарада на цей раз була досить спокійна і продуктивна хоча гострі питання не піднімалися. Та й саме засідання проводив заступник міського голови.

Щорічно в нашому улюбленому місті відбувається безліч подій, які не можуть залишитися без уваги. Деякі з них настільки грандіозні, що чутки про них звучать далеко за межами України. У всесвітньому клубі одеситів визначили «Людину та подію року». Традиційно головну нагороду вручав президент ВКО Михайло Жванецький.

Дожартувався. Під дією алкоголю 45річний житель Овідіопольского району вирішив продемонструвати дотепність. Чоловік зателефонував у «102» і повідомив про замінювання Одеського автовокзалу. Через недолугий жарт до місця події прибули поліцейські, вибухотехніки, рятувальники та медики, роботу транспортного вузла було заблоковано на декілька годин . Не знайшовши ніякої вибухівки, правоохоронці швидко затримали жартівника. Тепер дотепний гуморист матиме змогу демонструвати свої здібності у стінах тюрми .

Після тривалої зимової перерви в Одесі відкривається масовий велосезон. Одеські аматори одного з найбільш екологічних видів транспорту вирішили відзначити цю подію участю в міжнародній акції. Челенжу в Україні третій рік, одесити приєднаються до тренду вперше.

Відкрити виставку доволі важко. Ще важче умовити декілька десятків відомих художників виставити свої картини. І майже нереально – встигнути зробити це за 72 години. Організаторам проекту «Хаос-арт» це все ж таки вдалося. Ось такі ті ще новини.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *