Ті ще новини. Випуск від 26.03.2019

Іноді прості, фрази, які ми вважаємо штампами набувають цілком реального сенсу. Наприклад, в радянському союзі без елементарної довідки не можна було бути не те, що б інженером, але навіть прибиральницею, а тим більше спортсменом.
Василя Ломаченка – чемпіона світу у напівлегкій вазі та одного найперспективніших бійців України по версіі декількох видань, знають усі. Але мало хто знає, що видатний боксер, як і сотні інших дітей, свого часу проходив медогляд у обласному дитячому лікувально-фізкультурному диспансері. Йому це вдалося, але останнім часом перед талановитими дітьми у цьому медзакладі постають серйозні грошові перепони.

Нацгвардії – 5 років. Ідея створення нового підрозділу МВС була озвучена у березні 2014, а уже восени були сформовані перші підрозділи. Фактично, нацгвардія була сформована із колишніх бійців внутрішніх військ, але у новому підрозділі змінився функціонал: із армією для придушення конфліктів в середні держави, новий підрозділ мав допомагати поліції та іншим силовим структурам. І з професійним святом силовиків привітав Президент України, без вітань не залишились і одеські підрозділи національної гвардії.

Є фільми безсмертні, класика, їх згадують і переглядають незліченну кількість разів. Є актори, чиї цитати з кінострічок звучать з вуст сотень людей в різних куточках землі довгі роки. Одним з таких акторів був талановитий одесит Андрій Сова.

район Пересипи у Одесі має недобру славу. На жаль, про неї не чув харків’янин, який приїхав у гості до свого знайомого у район 7й Пересипській станції. Два друга міцно випили на подвір’ї, і під дією оковитою між ними виникла сварка. Під час словесної перепалки одесит вдарив харківського товариша по голові, від чого той знепритомнів. Зловмисникові цього виявилось мало, він відтягнув непритомного товариша далі у двір, і коли той отямився, почав бити його пляшкою по голові, від чого харків’янин і помер. Тепер негостинному зловмиснику загрожує реальний тюремний термін .
Зелений та без комерції. Такім хочуть бачити одеські активісти Літній театр в міському саду. У мерії і депутатів погляд базується на юриспруденції. І, напевно, дуже здорово, що в нашому місті є різні точки зору, направлені на поліпшення Одеси

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *