Ті ще новини. Випуск від 15.04.2019

У останню апаратну нараду перед другим туром президентських виборів про самі вибори мова навіть не йшлася. Бо у місті проблем вистачало. Уся нарада була присвячена саме актуальним внутрішньо одеським питанням. Деякі з них вдалося вирішити швидко. а над деякими – довелося попрацювати. Ось такі ті ще новини.

15 квітня Центрвиборчком поширив заяву про те, що в Дніпропетровській, Закарпатській, Кіровоградській, Луганській, Сумській, Харківській, Херсонській, Чернігівській областях та в місті Києві існують проблеми з формуванням виборчих комісій. По суті ця заява спростовує повідомлення деяких одеських засобів масової інформації, про те, що подібні проблеми є і в нашому регіоні. Всеукраїнський орган, який відповідає за організацію виборчого процесу, проблем з формуванням комісій на Одещині не бачить.

Одеська колекція єгипетських стародавностей археологічного музею – єдина в Україні та третя за величиною в СНД може зникнути. Ситуація критична – мумії руйнуються, а півтора тисячі експонатів потребують негайної реставрації. Ось тільки грошей на їх порятунок немає.

Тріщини на схилах у районі 16 фонтана стали тривожним дзвіночком, який сповістив: зсуви та руйнування узбережжя стосується не тільки області, а і нашого міста. Однак, поки зміцнювати схили ніхто не поспішає. Тому ризик сповзти у воду у Одеси доволі великий.

Любов до фотографії ледь не вбила учня восьмого класу одеської школи №17. Хлопчик, гуляв по залізничній станції «Одеса-Східна», заліз на цистерну заради селфі і отримав сильний удар струмом. Наразі постраждалий перебуває у 10 лікарні у важкому шоковому стані із опіками майже 40% тіла та дихальних шляхів. Якісь прогнози лікарі давати поки що не беруться.

У департаменті освіти в свою чергу заявили, що вже найближчим часом у всіх школах будуть в черговий раз проведені збори зі школярами та їх батьками. Головна мета донести до дітей, наскільки не безпечно проводити свій час на залізничних кОліях і станціях.

Швидкість, палені покришки та спорткари. Все це асоціюється у більшості з нас з формулою один, і аж ніяк –з шостим кілометром Овідіопольскої дороги. А дарма, там найближчим часом пройдуть всеукраїнські гонки «Odessa drive camp».

Внести свій вклад в розвиток відносин між країнами на міжнародному рівні зможуть від нині і школярі. В нашому місті стартував молодіжний проект ЄД Фьюжен «Моя дипломатична місія». Для участі в якому в Одесу завітали 200 лідерів шкіл з різних міст України. І такому відкриттю могли б позаздрити великі форуми. Ось такі ті ще новини.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *