Ті ще новини. Випуск від 16.04.2019

За тим, як палав Собор Паризької богоматері он-лайн спостерігав увесь світ. Одеські активісти теж не пройшли повз трагедії у французькій столиці і вирішили провести нову акцію проти занепаду уже одеської архітектури. Для такої благородної мети учасники навіть пройшлись вулицями міста. Ось такі ті ще новини.

Роботи з реставрації фасадів в центрі міста йдуть повним ходом. Так за два роки були проведені комплексні ремонти на 43 будинках. На загальну суму майже в дев’ять з половиною мільйонів гривень. Крім цього почали розробляти проектну документацію для пам’ятників архітектури за адресами Гоголя 5, 7 і 9, а також на Катерининській 4, 5, 6 і 7. Плани на найближчі роки грандіозні.
Найочікуваніша подія останніх тижнів здійснилася. Відтепер Одеса вже на офіційному рівні стала партнером з Марокканським містом Мараккеш. Після 5 місяців безупинних обговорень і зустрічей голови двох міст все ж підписали офіційний договір про співпрацю.

Лікарі борються за життя підліткам, що вихідними отримав сильний удар струмом при спробі зробити селфі на залізничній цистерні. Сьогодні – йому зробили першу операцію.

Велика пожежа на Слобідці: горів Одеський центр психічного здоров’я на вулиці Академіка Воробйова, 9. Інформація про спалах в чоловічому відділенні №5 поступила на пульт 101 о 14.40. Співробітники медустанови до прибуття рятівників евакуювали з приміщення 60 осіб, в будівлі нікого не залишалося. Орієнтовна площа пожежі 500 квадратних метрів. Ліквідувати вогонь вдалося лише до 16тоі години. За попередніми даними, ніхто не постраждав, причини встановлюються.

Будь-хто зможе прописатись у приміщенні без згоди власника. Саме такі сумнівні поправки до закону про реєстрацію громадян незабаром може прийняти Верховна рада. І хоча ідея існує тільки на стадії законопроекту, експерти уже лякаються можливих наслідків.

Фонтан висотою в три поверхи прямо під своїми вікнами сьогодні спостерігали мешканці будинку на Варненський 7дріб 3. Один з очевидців виклав зняте ним відео в соціальну мережу Facebook. Як пізніше стало відомо, прорив стався в момент проведення гідравлічних випробувань теплотраси співробітниками “Теплопостачання міста Одеси”. Вода була холодна, в результаті прориву ніхто не постраждав .Наслідки аваріі будуть усунені в найкоротші терміни.

Історія з Літнім театром набирає серйозних обертів. Особливу агресію у активістів викликали судові позови фірми Солінг до 13 учасників суботника – які знищили кілька будівель і залишили після себе купи сміття. Зібравшись з новими силами, активісти готові відстоювати свою позицію і не бачать жодних перешкод.

До офіційного старту курортного сезону залишилося два тижні. Місто чепуриться, чистяться пам’ятники, висаджуються клумби і запускаються фонтани. Але ось що робиться на пляжах? Журналісти тих ще новин вирішили перевірити, чи будуть вони готові?

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *