Ті ще новини. Випуск від 17.04.2019

Стрілянина, розтрощені автівки та троє постраждалих. Кровава сутичка сталась біля контрольного пункту «Дачне» на трасі Одеса-Київ у вівторок близько 11 години вечора. Хто і що не поділив -в тих ще новинах.

Капітальний ремонт Софієвської триває уже декілька тижнів. За такий короткий час він викликав неабияку головну біль у одеських автомобілістів, а у активістів питання з підозрами. Вони перейнялися тим, куди вивозиться бруківка. Як колись говорили в Одесі: Якщо у вас питання, то у нас відповіді. Такі ще новини.

Відкриття оновленого Літнього театру анонсоване на 1 червня, але чим ближче ця дата, тим більше питань огортає майбутню зелену зону. Хоча б частково прояснити ситуацію та заспокоїти розбурханих активістів, вирішив особисто автор проекту. Але вдалося це тільки частково.

В Україні проживає близько 5 тисяч осіб, які потребують трансплантації органів, в нашому місті їх більше ста. Лише одинці з одеситів змогли отримати другий шанс на життя. Тим, кому це вдалося ,вирішили подякувати своїм донорам-рятівникам. В Одесі з’явилася Алея життя.

В останні роки популяризація української стала таким собі штампом ,про який іноді до місця, а іноді без особливої потреби ,впоминають всі, кому не лінь. Уже навіть з’явилися свої герої та антигерої цієї боротьби. Але чомусь зараз дуже мало згадують про тих, хто всі роки радянської влади не тільки розмовляв рідною мовою, а й творив українською.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *