Ті ще новини. Випуск від 24.04.2019

Так жити більше не можна — вирішили інвестори ЖК «Фонтан», що на Макаренко 2а. Інвестори 360 квартир не можуть приготувати собі їжу, випрати і часом навіть прийняти душ. Причина — проблема з електроенергією. З криками про допомогу одесити прийшли до мерії в надії, що їх почують. Ось такі ті ще новини.

Тридцять третя сесія Одеської міської ради увійде в історію, напевно, як найкоротша — тривала вона лише дві години. Якихось скандальних питань не було, але все одно без суперечок та звинувачень не обійшлося. Правда, все закінчилося мирно — майже всі питання, внесені до порядку денного — депутати прийняли.

За неписаними законами українського політичного жанру після кожних виборів президента обласна влада прощається з одними особами і вчить нові прізвища. Першим покинув наші пенати екс-голова облдержадміністрації Максим Степанов, другим на черзі, кому тепер доведеться дописувати приставку екс, став головний поліцейський області Дмитро Головін.

У перемоги тисяча батьків, поразка — завжди сирота. Ці слова Джона Кеннеді повторюють практично після кожних виборів. В Україні все з розмахом — не просто тисячі, а десятки тисяч батьків та матерів виявилося у перемоги Володимира Зеленського. Деяким терміново захотілося покрасуватися на людях.

Релігія, як звід правил повсякденному житті, відійшла в історію. Сучасний віруючий живе зовсім Іншим укладом в роботі і побуті, в порівнянні, скажімо з українцем вісімнадцятого століття. Ми придбали багато нових навичок і звичок, але дещо і втратили, наприклад, культуру виходу з Великого Посту. Так що, не гріх у всіх сенсах звернутися до дієтолога.

Вже далеко не перший рік в Україні триває дискусія про дитячу вакцинацію. Батьки та лікарі сперечаються на різних рівнях — від глибоко наукового до релігії. При цьому найчастіше забувають про дітей, вирішуючи за них. Мабуть, дарма. Урок про віруси та боротьбу з ними може бути дуже цікавим, а головне — веселим.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *