Ті ще новини. Випуск від 14.05.2019

Через три тижні у школярів розпочнуться довгоочікувані канікули. А це означає, що підручники можна закинути і пропадати цілими днями на море. Але на воді може трапитися всяке. Уникнути біди і приймати правильні рішення у найскладніших ситуаціях зможе лише той, хто добре знає правила безпеки. Найважливіші закони виживання одеським школярам піднесли в досить оригінальному вигляді. Ось такі ті ще новини.

ЗНО. Три букви, які вселяють страх чи не у кожного випускника. Турбуватись є про що: від результатів цих іспитів залежить майбутня освіта та навіть ціле життя. І чим ближче 21 травня, тим мандраж посилюється. А до проходження тестів вже все готово. Отже, що повинен знати майбутній абітурієнт.

Двір на вулиці Ільфа і Петрова 27 мало чим відрізнявся від інших на Таїрова. Такий же невеликий дитячий майданчик, обмальовані графіті гаражі та непривітні трансформаторні будки. Але завдяки соціальному проекту там стало куди затишніше і цікавіше.

На всіх підприємствах громадського харчування мають бути встановлені локальні очисні споруди, так звані жироуловлювачі. Це визначено Правилами прийому стічних вод, що були затверджені виконкомом міськради ще 26 грудня минулого року. Щоб перевірити як виконуються ці вимоги чиновники спільно з представниками Інфоксводоканала провели рейд.

ЗКГ: знову народний. Будівля одеського товариства взаємного кредиту, що на вулиці Пушкінській 10, повернуся до громади. Господарчій суд у односторонньому порядку анулював орендний договір з Банком «Порто-франко», який уже декілька років не виплачував плату за користування і ніяк не займався будівлею .

Смішно, феєрично та невимушено. Шкільна ліга сміху повернулась до руського театру – на сцені – 7 кращих команд змагались за право називатись фіналістами престижного гумористичного шоу. А чим ближче до фінішної прямої, тим вищі ставки та напруга юних гумористів.

На будь-який колір, смак та гаманець. Вишиванки з кожним роком стають все більше популярними, збільшується і вибір. Напередодні дня вишиванки кореспонденти тих ще новин вирішили подивитися що пропоную сьогодні одеситам бажаючим придбати собі національне вбрання.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *