Ті ще новини. Випуск від 15.05.2019

Одеса не перше місто, але й не друге. Напевно, тому поки в столиці власники автомобілів з єврономерами влаштовують перфоманс в урядовому кварталі, у нас просто роз’яснюють ситуацію. Такі ще новини.

Уроки фізкультури урізноманітнюють: в Одесі презентували спортивний рух JuniorZ. Головна мета якого зробити так щоб кожен вчитель фізкультури міг проводити цікаві заняття, а кожен школяр обрати найцікавіший для себе вид спорту. Отже, нововведення які вже найближчим часом будуть впроваджені в усіх школах міста.

з 1 травня у газовому ціноутворенні пройшли серйозні зміни. Відтепер ціна на блакитне пальне залежать ще й від місця розташування транзитерів. Відтак,у Одеській області за тисячу кубометрів будуть просити 7 тисяч дев’ятсот дев’яносто дев’ять гривень. Для порівняння, у сусідній Миколаївській тариф є найвищим у державі – 8 тисяч чотириста тридцять дві гривні. Найдешевше голубе пальне отримують кияни, вони сплачують 7 тисяч вісімсот десять гривень за тисячу кубометрів.

У народі кажуть, що якщо поділитися з кимось яблуком, то у кожного буде по половинці яблука, а якщо поділитися позитивним досвідом, то можна тільки придбати. Геннадій Труханов після короткострокового відрядження в італійську Геную розповів про привабливі ідеї для Одеси.

Лего – поширена дитяча гра, якою бавився ледь кожен. Тисячі деталей різної форми, які з’єднуються у одну велику конструкцію, не тільки займають дітлахів, а ще й розвивають маленьку людину. Але важко увити. що хобі може принести місце у книзі рекордів України.

Вплив творчості Вагріча Бахчаняна на світове мистецтво важко переоцінити. Його літературні та графічні твори знають у всьому світі. В США, Росії та Вірменії посмертно пройшли кілька значних персональних виставок. Поціновувачам мистецтва відомий повнометражний документальний фільм «Вагріч та чорний квадрат». Але, на жаль, ім’я та творчість Бахчаняна малознайоме в Одесі. Виправити цей недолік покликана виставка, яка відкрилася в музеї сучасного мистецтва, що розташований на вулиці Леонтовича, 5, і буде триватиме до 9 червня.
Директор музею не приховує своєї гордості за експозицію.


Цього року Одеська кіностудія відзначила своє сторіччя. За вікову історію багато видатних творців залишили свій слід на Французькому бульварі. І кожне з них цінне, важливе і неповторне. Але талановиті люди талановиті в усьому. Тому не дивно, що чудовий кінооператор виявився дуже цікавим фотографом.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *