Ті ще новини. Випуск від 17.05.2019

Цього тижня важливі новини генерувались у незвичній кількості. Серіал щодо інавгурації отримав остаточну дату, заяви політиків та розпад правлячої коаліції майже не залишив шансів подіям регіонального масштабу вийти у топ. Однак, новина про майбутній палац спорту біля аеропорту, заслуговує на увагу не менше, аніж всеукраїнські клопоти. Ось такі ті ще новини.

Нові закони про мову та церковні конфлікти гаряче обговорюють у суспільстві. Проте, на перший погляд, незначні зміни можуть нанести нашій державі неабиякий удар. Відцентрова тенденція вже призвела до того, що регіони між собою майже не спілкуються. Вирішити ці та інші питання зібралися кращі фахівці, які порадили новообраному президенту прислухатись до їх порад задля змін на краще.

Одеса – це не тільки перлина Півдня, а і один із головних промислових центрів України. Однак, серед сотні фабрик, заводів та підприємств дійсно виділяється одеський кабельний завод. Який цьогоріч святкує семидесятирічний ювілей.

Світ змінюється з колейдоскопічною швидкістю. Те, що вчора було науковою фантастикою сьогодні лише буденність. У спортивних захопленнях зміни ще більш вражаючі. Міжнародними видами спорту стали велосипедний фристайл, фігурне катання на роликових ковзанах та паркур. Але наймасовішим залишається все, що пов’язано зі скейтом.

Нові правила прийому стічних вод стали останнім часом топовою темою. Багато хто взагалі не розуміє – для чого вони вводяться? Роз’яснити ситуацію вирішили під час спільного круглого столу представники міської ради, Інфоксводоканалу та науковці. Ось такі ті ще новини каналізації.

Si vis pаcem, para bellum. Хочеш миру готуйся до війни. Ну а якщо завдання стоїть зберегти життя під час пожежі, то необхідні навчання.

Уявити собі Одесу без музики не можливо. Наше місто знають по всьому світу, в тому числі, і завдяки прославленим музикантам, які починали тут свій творчий шлях. Звуки скрипки або фортепіано традиційно можна почути з вікон одеситів, прогулюючись вулицями. Але ось як зароджувалася музична Одеса? Музичні ті ще новини.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *