Ті ще новини. Випуск від 21.05.2019

Ось і настав той день, коли десятки тисяч випускників повинні пройти перше серйозне випробування. Сьогодні стартувало зовнішнє незалежне оцінювання – перевірити їх можна було з математики. Хоча учні заздалегідь готувалися та уважно читали правила – без інцидентів все ж таки не обійшлося. Ось такі сьогодні ті ще новини.

Не перше місто України, але точно не друге. Ця фраза про Одесу стосується багатьох сфер життя, і у тому числі – кількості консульств та посольств. Дипломатичних місій у нашому місті ненабагато менше, аніж у столиці. Але цей розрив з кожним роком скорочується. От і сьогодні в Одесі відкрили консульство Норвегії.


В Одесі активно продовжує впроваджуватися реформа в сфері харчування школярів. Принцип шведського столу – є одним з найбільш незвичайних і цікавих серед нововведень. Нова система показала успішні результати не тільки в Європейському ліцеї нашого міста, але й в навчальному закладі, який другим отримав цю естафету.

Союзу двох Геннадіїв все ж таки бути. Одеський мер підтвердив домовленості із харківським міським головою Геннадієм Кернесем. Щоправда, створення нової політсили тільки на початковому етапі: немає ні назви, ні лідера, зате уже є орієнтовний фронт робіт. Із головного – організація потужного лобізму одеських інтересів у стінах Верховної ради. Таким чином, вважає Геннадій Труханов, можна буде прискорити вирішення міських проблем на державному рівні, наприклад, знайти гроші на реконструкцію Хаджибєївської дамби та очищення Чорного моря від забруднень. Є і інші масштабні проекти, на які хотілось би спрямувати сили та ресурси держави.

Шпроти, ризький бальзам та середньовічна архітектура. Приблизно так уявляє собі Латвію середньостатистичний українець. У геополітичному значенні ця прибалтійська держава теж дуже приваблювала. Підписаний договір про співпрацю між нашою областю та одним з регіонів Латвії обіцяють привабливі перспективи. Ось вам і ті ще новини.

Пам’ятник отаману Антону Головатому який знаходиться у Старобазарному сквері буде оновлений. Роботи плануються серйозні – повна реконструкція самого постаменту та очистка скульптуру від бруду, пилу та творчості хуліганів. Після цього отамана чорноморського козацтва підфарбують і покриють антивандальною сумішшю. На усе про все виділили 197 тисяч гривень та два тижні часу.

Прогулюючись центром міста слід краще придивитись, картина може вжахнути. От і на Базарній вулиці, майже у центрі Одеси, один із будинків може з-дня-на-день піти під землю.

Любителі пригод вирішили організувати у Куяльницького лиману благодійний автомобільний квест. Долаючи непрості ділянки траси машини губилися, застрягали і ламалися і не тільки заради того щоб дізнатися чия команда краще і результативніше, ще і з благородною метою зібрати гроші для дороги хворим дітям.

У одеситів з’явилася можливість відпочивати з комфортом зручно розтасувавшись у кріслі на березі біля ставку у парку Перемоги та за разом підгодувати прекрасних лебедів та качок. Ось такі ті ще новини.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *