Ті ще новини. Випуск від 22.05.2019

Почати день – з мітингу. Та ще й неабиякого, одеські активісти обіцяли влаштувати справжній транспортний колапс, перекривши одну із центральних вулиць. Але не все сталося, як гадалося. Ось такі ті ще новини.

Іще один мітинг на цей раз пройшов під стінами держказначейства. Хто і чому протестували у сюжеті про людей, що півроку без зарплати. І це іх чергова спроба привернути до себе увагу.

Купуючи квартиру в споруджуваному будинку кожен повинен розуміти – це ризик. Але красива реклама, обіцянки забудовника і знижки роблять свою справу неіснуюча нерухомість продається. Ось тільки не всім щастить отримати свої заповітні метри в термін так як фірми банкрутують, а дома стають довгобудами. Так і сталося з інвесторами з Пішонівськой вулиці, яким довелося багато років обивати пороги різних інстанцій. А от результати боротьби у сюжеті.

Одеса продовжує поступово сповзати у море. Нещодавно у районі 411 батареї цілий шматок схилу впав на городи та оселі одеситів. Це спричинило неабиякий резонанс. А що говорять спеціалісти?. Далі в цих ще новинах.

Звичайне повернення додому обернулося страшним нападом і криками про допомогу. У селі, на вулиці на третьокласника напали дві середньоазіатські вівчарки. Моторошна історія з-під Одеси.

Ми звикли не помічати їх біля себе, якнайдалі обходити стороною. Люди вулиці, які дуже відрізняються від нас. Однак, прірва між безхатченками та нами, яким пощастило трохи більше, не може дозволити забути про їх проблеми. Чим можемо їм допомогти? обговорювали на конференції яка пройшла в Одесі.

Розбіжності навколо щеплень не вщухають. Багато батьків переймаються за якість вакцин та навідріз відмовляються робити ін’єкції своїм дітям. Але медики вирішили на власному прикладі показати – переживати нема чого. Отже, незвичайна акція прямо з кабінету щеплення в тих ще новинах.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *