Ті ще новини. Випуск від 10.06.2019

Смарагдове море та море кольору мохіто. Дивне природне явище породило багато метафор і ще більше чуток. Одесити навіть почали подейкувати, що у морі заборонене купання. Чи правда це – у тих ще новинах.

Гречка, диски із творчим доробком, конверти із грошима або ж набір медикаментів. Українські методи заохочування підкупу виборців ніколи не відрізнялись винахідливістю. Зрідка вони все ж таки урізноманітнюють, наприклад – ремонтом дахів та під’їздів. А перед виборами вони ще більше активізуються.

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб спробує ще раз продати на так званому голландському аукціоні одеський стадіон «Чорноморець». Торги намічені на 25 червня. Цього разу стадіон, а це не тільки арена, але і бізнес-центр, готель, фітнес-центр і підземний паркінг, продають разом з правом вимоги по 40 договорам кредитування, які були укладені з юридичними особами. В якості застави по ним теж виступають об’єкти нерухомості – як в Одесі так і в області. Стартова ціна всього цього майна – 3 млрд 666 млн 252 тисячі грн.

Людство стало залежним від технологій. Підтверджує цей факт стандартна подія із життя однієї одеської багатоповерхівки – ліфт зламався і мешканці відразу почали бІдкатись і обурюватись. І, як виявилось, не дарма.

Ринок привіз знаменитий не тільки тим, що на ньому можна знайти все, що душі завгодно, але і злодюжками. Причому ,щоб заробити в літній сезон, до нас з’їжджаються кишенькові злодії і барсеточники не тільки з усієї України, а й з сусідніх країн. Але на одного з них стало менше. Поліція затримала 38 річного іноземця, який за лічені секунди витягнув з автомобіля одесита барсетку з документами, мобільним телефоном і шістьма тисячами гривень. Тепер йому доведеться попрощатися з волею на кілька років.

Сотні музеїв, пам’ятників, вулиць, названих в його честь, багатотисячні тиражі та мільйони прихильників по усьому світу. Це все про видатного поета Олександра Пушкіна, його двісті двадцяти річний ювілей – це свято загальносвітового масштабу. І пропустити його одесити не могли – ось такі вони ті ще новини.

Гуляючи по дачному селищу 32 річний раніше судимий чоловік не зміг пройти повз одного з будинків, де не було господарів. Скориставшись моментом, він витягнув електроінструменти, сантехніку та кабель. Все це перетягнув до себе у двір, в надії, що господар не скоро з’явиться, а награбоване швидко вдасться продати. Але ні тут то було, заяву про крадіжку в поліцію надійшло в той же день. Дільничний досить швидко знайшов злодія.

Проливні дощі, нестерпна задуха та підвищення температури – таким виявився початок довгоочікуваного літа. Ці кліматичні умови здивували одеситів, але синоптики заспокоюють – всьому є пояснення, а погана погода завжди змінюється хорошою. До чого готуватися – в тих ще новинах.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *