Ті ще новини. Випуск від 11.06.2019

6 загиблих, двоє – досі у тяжкому стані. Такі наслідки страшної пожежі, яка напередодні дощенту зруйнували корпус обласного центру психічного здоров’я, що на Слободці. Досі нез’ясованими залишаються причини, а деталі – шокують.

12 червня в Одеському регіоні оголошено траур за жертвами пожежі в «Одеському обласному медичному центрі психічного здоров’я». Таке рішення прийнято на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій обласної державної адміністрації. Також було вирішено виділити сім’ї загиблих і постраждалих фінансову допомогу.

Вже після обіду заступник глави апарату президента Руслан Рябошапка заявив, що Володимир Зеленський звільнив Сергія Паращенка від виконання обов’язків губернатора Одеської області. Крім цього свого поста позбувся глава СБУ Одеської області Олександр Довженка. Офіційні укази вже опубліковані на сайті президента України.

Реставрація одеської колонади добігає кінця. Уже зараз робітники демонтують ліси, проводяться завершальні косметичні роботи. Найближчим часом почнуть упорядковувати прилеглу територію. Так що вже дуже скоро колонада постане у всій красі. І ось коли.

В далекому 1989 році, в Одесі з’явився унікальний заклад – Інститут реабілітації осіб з вадами психофізичного розвитку імені Януша Корчака. Його діяльність подарувала багатьом вихованцям та їх батькам надію на світле майбутнє. І сьогодні у них ювілей. Квіти, сльози радості і слова подяки – в тих ще новинах.

Cтрашний діагноз – дитячий церебральний парАліч в Україні поставили приблизно 20ьом тисячам дітей. Хвороба уражає центральну нервову систему, порушує роботу опорно-рухового апарату та мозку. Однак, при легких формах, правильному догляді та лікуванні хворих на ДЦП реально повернути до нормального життя у соціумі. Намагатись це зробити будуть і у новому реабілітаційному відділенні, яке особисто відкривав Геннадій Труханов.

18 річна вагітна дівчина приїхала в місто Южне в гості до своєї пОдруги. Ввечері вони у компанії чоловіків відпочивали у кафе. Близько першої години ночі один з них запропонував провЕсти дівчину до дому, проте по дорозі відтягнув її на пустир та, погрожуючи фізичною розправою, зґвалтував.

Кохання, ненависть та біль втрати. Перенести на сцену подібні емоції вкрай важко. А зробити з драматичного матеріалу мюзикл – тим більше. П’єса, яка жодного разу не ставилась на українській сцені буде представлена в Одеській музкомедії. Театральні ті ще новини.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *