Ті ще новини. Випуск від 13.06.2019

Похід до магазину, відвідини лікаря або оформлення документів. Прості, навіть буденні речі, які для людей із вадами слуху перетворюються у справжнє випробування. Виправити становище можна за допомогою спеціальних програм. Одне з яких і презентували в центрі соціальних послуг. Ось такі ті ще новини.

У четвер, Одеса попрощалася з Юлією Микита – медсестрою, яка загинула, рятуючи пацієнтів під час пожежі в Одеській обласній клінічній психіатричній лікарні №1.

Експонати художнього музею тепер в безпеці. Проблема з текучим дахом, яка не вирішувалась довгі рокИ вже в минулому. Зараз йде оновлення залів і один з них в урочистій обстановці сьогодні відкрили.

Перший в Україні фестиваль студентського кіно відбудеться саме в Одесі. Конкурс має назву «Перший крок», стартує він через три тижні, хоча вже свої роботи для участі подали 35 молодих режисерів. Основна мета – підтримати молодих і талановитих митців. Оцінювати роботи конкурсантів будуть українські кінозірки. Учасників не обмежують нічим: ані темами, а ні жанрами, ані хронометражем: усе, аби юні таланти показали, на що здатні.

Одесити та гості міста масово тікають від спеки до прохолодного моря. А там – вже ніяк не встояти перед солоденькою пахлавою, солоненькими криветочками та холодненькими напоями, які залюбки пропонують пляжні продавці. Пляжне меню в тих ще новинах.

Двоє чоловіки настільки добре відпочивали і багато випивали, що бачити поліцейських були дуже не раді. Після зауваження, друзі, замість тОго, аби припинити розваги, почали бити дільничного, завдАли йому серйозних тілесних травм. Наступний візит поліцейських все ж перервав відпочинок, можливо, навіть років на 5.

Коти захопили світ. Сотні фотографій, відео та картин щодня присвячуються саме пухнастим улюбленцям. Захопила котоманія і всесвітній клуб одеситів – там відкрилася виставка, головними героями якої є саме пухнастики. Найвусатіші ті ще новини.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *