Ті ще новини. Випуск від 14.06.2019

Неспроможність парламенту утворити коаліцію, дивні рішення конституційного суду та два президенти. Важко собі уявити, але у Молдові політична ситуація ще більш заплутана, аніж в Україні. Ба більше: нестабільність у сусідів може загрожувати нашій державній безпеці України. Як само – у тих ще новинах.

Речі, які перетворились в гроші. Волонтери чотири місяці збирали використаний одяг, щоб допомогти дитячій лікарні. Старання увінчалися успіхом і не байдужі одесити в черговий раз довели що згуртувавшись можна зробити багато чого.

Чергова жертва селфі. Фото на пам’ять після написання тесту ЗНО з хімії для 17-річної школярки закінчилося лікарнею. У селі Карпове Роздільнянського району гуляючи з другом вздовж залізничної колії дівчина вирішила зробити знімок на даху вантажного поїзда. Як наслідок – вдар струмом силою 24,5 вольт. До лікарні дівчину доставили у важкому стані з шостидесятипьяти відсотками опіків тіла. В якому стані зараз знаходиться дівчинка невідомо так як батьки заборонили лікарям розголошувати інформацію.

За останні кілька місяців це вже третій випадок, коли підлітки ризикують своїм життям заради цікавої фотографії. У квітні 13-річний любитель Селфі на залізниці отримав 80% опіків тіла і пізніше помер в лікарні. У поліції попереджають батьків, що їм за подібні розваги підлітків загрожує 184 стаття Адміністративного кодексу України (невиконання обов’язків по вихованню дітей).

Час, якого чекають з нетерпінням і одночасно побоюються. Період, коли прощаються зі шкільними роками та переносяться у світ турбот дорослого життя. Мер Одеси Геннадій Труханов Привітав та зробив подарунки кращим випускникам шкіл з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківської опіки.

Поліпшення якості води, впровадження енергоефективних інструментів і впровадження нових правил приймання стічних вод – стали головними темами міжнародного конгресу «Екологія, технологія, економіка, водопостачання і каналізація – 2019».

Залишила 5-ти річного сина вдома та поїхала гуляти до сусіднього села. Байдужість 25-ти річної матері просто шокує, вона вирішила завітати до подруги, яке мешкає за 15 км. При цьому закриваючи двері будинку наказала хлопчику бути слухняним. Але малюк настільки втомився сидіти наодинці, що виліз через вікно на вулицю та пішов гуляти селом Любашівка. Звістку про те, що її дитину знайдено, горе-матері повідомили правоохоронці. У цей час жінка ще продовжувала відпочивати.

«Донаре» по-латині означає дарувати. Саме від цього слова походить назва людей, які дарують свою частинку іншим. 14 червня у всьому світі за традицією відзначають день донора крові. І в Одеській області таких людей не мало. Журналіст тих ще новин вирішила поповнити їх ряди.

Жіноча неуважність не перестає дивувати. пьятидесятидво-річна жінка забула технічний паспорт та ключі від свого «Форда» в автомобілі таксі. А на ранок її чекав сюрприз – припаркований біля будинку легковик зник. Поліцейські відразу вийшли на 31 річного таксиста, який зізнався в скоєному. Чоловік з приятелем приховали легковик потерпілої в одному із гаражів і роздумували, що з ним робити далі, проте … Тепер їм загрожує до 5 років ув’язнення.

Останній рік у житті відомого Одеського санаторію «Лермонтовський» був непростим. Міністерство оборони та Укрпрофоздоровниця спочатку у судах, а потім силою вирішували, кому ж належить здравниця. Силовики виграли битву і через півроку в тих ще новинах можна побачити перші результати їх керівництва.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *