Ті ще новини. Випуск від 09.07.2019

Сотні томів, тисячі сторінок і дев’ять місяців судових засідань. Справа по купівлі будівлі заводу «Краян» завжди була в центрі уваги. Та ще б, адже на лаві підсудних був мер Одеси. І ось судді оголосили свій вердикт … Ось такі ті ще новини.

Начальник патрульної поліції Одещини Юрій Рибак – відсторонений від обов’язків на час службового розслідування. Комісія з Києва почала перевірку одеських патрульних через пости у фейсбуці Зої Мельник, у яких жінка розкритикувала структуру та діяльність патрульних. Але сама патрульна вважає: цю систему уже нічого не врятує.

Борг по заробІтній платі співробітникам ТМО буде погашений. В кінці червня працівники КП «Теплопостачання міста Одеси» звернулися до мера Одеси з відкритим листом, в якому вони висловили свою стурбованість тим, що сьогодні відбувається на підприємстві. Підкреслювалося, що заробІтна плата в останній раз виплачувалась в повному обсязі ще в квітні, а майбутній опалювальний сезон взагалі знаходиться під загрозою. Зі свого боку директор КП Іван Донченко заявив, борг по зарплатах на даний момент становить близько 26 мільйонів, і він буде погашений вже в середу. 142 мільйони, виділені депутатами на сесії 12 червня, вистачить на погашення заборгованостей і оплату енергоносіЇв до початку наступного опалювального сезону. На даний момент підприємство активно готується до сезону: завершено перший етап гідравлічних випробувань, усунуто 75 відсотків несправностей. Не дивлячись на хороші новини, є одна погана і вже мабуть традиційна – борги з боку містян досягли 450 мільйонів гривень.

Архітектурних пам’яток в місті не мало, але ось справжніх замків – одиниці. Один з них на Французькому бульварі зовсім скоро відкриє свої двері для всіх одеситів. А назветься він “Замок монстрів”. Кореспонденти тих ще новин були одні з перших, хто в ньому побував.

Діагноз, який бояться почути всі – онкологія. Всупереч вже усталеному стереотипу лікарі в один голос стверджують – цей діагноз далеко не вирок. Ось тільки лікування часом не всім по кишені, а якщо на руках ще й маленька дитина, то сподіватися залишається тільки на допомогу небайдужих людей.

Дитячий сміх у дворі – радість батькам. Ось тільки часто грати малюкам просто нІде. Нові майданчики комунальники встановлювати не поспішають, а старі вже давно прийшли в непридатність. Мешканці будинку на Люстдорфської дорозі 152/6 взяли ініціативу в свої руки і разом з депутатом подарували дітям свято.

Для того, щоб зробити щось гідне, не обов’язково мати багато грошей або ж підтримку впливових людей. Досить лише чітко поставленої мети і старань. Завдяки цим факторам можна зробити неможливе і навіть одному підняти цілу країну на міжнародному п’єдесталі. Це й зробила 17-річна одеситка. Як саме- в ексклюзивному матеріалі тих ще новин.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *