Ті ще новини. Випуск від 10.07.2019

Брудно, незручно, але треба. Ремонти доріг та комунікацій, що проходять на одеських вулицях, точно викликали багато нарікань від одеситів. Заміна трамвайних полотен на перехресті Мясоїдівської та Прохоровської призвела до серйозних заторів, а капітальний ремонт Софієвської так взагалі – змусив змінити маршрути з міста до Селища Котовського та Пересип. Але на радість одеситів їх муки скоро повинні завершитися. Ось такі ті ще новини.

В Одесі зафіксований рекорд, яким аж ніяк неможна пишатися. Адже зі всіх міст України саме наше лідирує в кількості претензій і судових позовів в сторону лікарів. Щоб виправити ситуацію, що склалася було прийнято рішення посадити лікарів знову за парти. Ось тільки вивчати вони будуть зовсім ні нові методики в охороні здоров’я.


Зустріч з виборцями один з найбільш важливіших і неминучих етапів парламентських перегонів. Така агітаційна робота ставить на кін усе і результатів може бути всього лише два – або ти зачарував суспільство або ж навпаки розчарував. Свою зустріч з одеситами провели і члени політсили опозиційний блок «Доверяй ділам».

У центрі Одеси охоронець на вході одного із ресторанів вбив чоловіка. Між двома одеситами і сек’юріті виник конфлікт, оскільки молоді люди були напідпитку і намагалися увійти в нічний клуб. Тоді, між охоронцем і одним з чоловіків виникла бійка, яка закінчилась тим, що сек’юріті вдарив противника по голові, від чого той впав на тротуар. І на жаль, після госпіталізації в реанімаційне відділення лікарні, помер. Поліція уже затримала 24-річного охоронця клубу.

Літо – завжди час для відпочинку та розваг. От тільки разом із цим настає пік інфекційних захворювань, отруєнь та епідемій. Вберегтись від цього – можна, але для цього необхідні поради компетентного лікарня.

Дуже хитрий одесит зажадав легких грошей. Чоловік представився поліцейським і разом з товаришем зайшов до квартири, яку орендували іноземні туристи. Довірливі іноземці відкрили двері псевдо-правоохоронцям, ті ж, погрожуючи пістолетом, винесли звідти гроші та цінне майно. Потерпілі звернулися до поліції, які швидко розшукали зловмисників. Тепер дурити злочинцям доведеться сусідам по тюремній камері.

П’яна матір та восьмеро дітей. У хаті повна антисанітарія, малеча голодна та потребує медичну допомогу – таку картину побачили поліцейські зайшовши в будинок з представниками служби у справах дітей під час чергового обходу в Подільському районі. Ця родина вже не в перший раз потрапляла в поле зору правоохоронців. На питання, що вони сьогодні їли, діти промовчали, а мати почала демонструвати їжу, яка скоріше була закускою для минулого застілля, адже холодильник був порожній. Жінка, отримуючи соціальні виплати та витрачала кошти не за призначенням. Діти направлені в районну лікарню, де пройдуть повний медичний огляд. На даний час є всі підстави для звернення до суду щодо позбавлення матері батьківських прав.

Ефективна армія – повинна розвиватись. Найкраще, це доводять найуспішніші у світі війська НАТО: там щороку випробовують нове озброєння, нові тактики та тренування. Взяти хіба що кросфіт – система фізичної підготовки уже 13 років використовується натівцями. Долучаються до північноатлантичних тренувань і українські військові. Ось такі вони ті ще новини

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *