Ті ще новини. Випуск від 11.07.2019

От і добігли кінця масштабні українсько-натівські навчання Сі-Бриз 2019. Військові із 19 країн світу два тижні відпрацьовували найскладніші елементи: спільні морські, надводні та сухопутні вправи. Завершували активну фазу видовищними тактичними відробітками. З полігону у Чебанці- ті ще новини.

Медицина стає ближче і доступніше — тепер отримати консультацію кваліфікованого фахівця зможуть навіть мешканці найвіддаленішого населеного пункту одеської області. А головне їхати в Одесу більше не потрібно. В нашому місті відкрився перший телемедичний центр в Україні. Явище просто вражає.

Дізнатися, що турбує сьогодні одеситів, і якої допомоги вони потребують без зустрічі з ними дізнатися неможливо. Жодні соціологічні дослідження просто не взмозі показати реальний стан справ. Це прекрасно розуміють і кандидати від палітсили «Опозиційний блок — довіряй ділам ,які кожен день зустрічаються з людьми.

До церемонії відкриття одеського міжнародного кінофестивалю залишилося зовсім небагато. А це означає, що організатори вже готові дивувати гостей сюрпризами та подарунками в честь свого ювілею. Як будуть дивувати на цей раз — в тих ще новинах.

Жах одеських алергіків – це пилОк амброзії. Вже через пару тижнів розпочнеться цвітіння цього небезпечного бур’яну. Це означає, що для лікарів-алергологів розпочнеться сезон активної роботи, а для одеситів – період чхання та нежиті. Чи так воно насправді?

Зубріння до ночі, спроби засвоїти величезні потоки інформації і нервове тремтіння перед тим, як зробити перший дорослий крок в житті. Більшість 11-класників саме так охарактеризували б найстрашніший свій досвід під назвою ЗНО. Настав момент, коли доленосні тести вже позАду, але наразі залишилося головне – підбити підсумки.

Про силу слова відомо давно, але справжніх його майстрів у світі не так і багато. Таким взірцем є творчість відомого одеського письменника, Ісаака Бабеля. Його іменем названа єдина одеська літературна премія. І ось настав той момент, коли загоряться нові зірки. Переможці літературної премії- в тих ще новинах .

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *