Ті ще новини. Випуск від 09.08.2019

Ще кілька десятків років тому «освіта у гаджеті» вважалась чимось фатастичним і неможливим. Але у добу диджиталізації таке явище цілком буденна реальність. І от навіть після вдалого початку такі кардинальні зміни в освіті намагаються зупинити. Чи будуть одеські школярі користуватися електронним підручником, або знов навантажать свої портфелі купою книг? Освітні «Ті ще новини» далі.

Жителі одного з одеських дворів просто благають про допомогу. Кожного разу декілька кроків до своєї оселі на кшталт подвигу. В небезпечний двір навідалася наша знімальна группа.

Одеса в черговий раз хоче позмагатись з Венецією, аби теж називатись «містом на воді». Але в нас все не так романтично. Знову злива, шторм, чорне небо, а також зламані дерева, затоплені вулиці та пошкоджені автівки. Через негоду затопило Балківську та Дерібасівську, рух водіїв ускладнений. На розі вулиць Гаванної та Грецької перейти дорогу можливо лиш вбрід. Рівень води у цьому місці досяг 50 см. Знову повалені дерева на вулиці Генерала Петрова та біля Музичної комедії. Тут дерево впало прямо на контактну мережу. Рух трамваїв під номером – 5, 10, 15, 22, 28 призупинений. На трасі Одеса-Київ водії з’їжджали на узбіччя через сильну зливу. Синоптики Гідрометцентру Чорного та Азовського морів попереджали, що під час грози пориви вітру можуть досягати до 28 метрів на секунду. І все це відбулось менш, ніж за годину. Біля 15.00 дощ вщух, але встиг спричинити серйозні проблеми містянам. Так на 14-й станції Великого фонтану сильний вітер повалив надувну гірку, яка зачепила дитину, що знаходилась поряд. На місце викликали швидку допомогу. Тож в нас, як кажуть, кожна негода – стихійне лихо. Проте Одесити, як завжди, встигли назнімати вдосталь відео і повикладати у соцмережі, а також зробити багато художніх фото, під назвою Одеса в полоні стихіі.

Закони знаємо, однак порушуємо. Прикордонники Одеського загону під час огляду автомобіля знайшли 9 ножів та заборонену символіку – вимпел та георгіївську стрічку. Хто і чому вирішив привезти до нас трохи зброї та комуністичної символіки поки не відомо.Автомобіль «Volkswagen» знаходився в одному з контейнерів, який прибув на теплоході з порту США. Віднайти речі вдалось, завдяки службовій собаці. Про злочин вже повідомлена національна поліція та проінформовано Державна фіскальна служба.

Хлібом не годуй- дай золотих побрякушок поцупити –Серійний грабіжник йшов повз залізничний міст та не встояв перед золотою прикрасою. 29-річний чоловік помітив жінку з ланцюжком на шиї, він хутко зірвав її та побіг геть. Але його наздогнали поліцейські. Виявилось, що затриманий причетний до скоєння ще ряду пограбувань в центрі Одеси. Потерпілими чоловіка, як і в останньому випадку, ставали перехожі, які мали при собі золоті прикраси. Наразі чоловік знаходиться у слідчому відділку, його дії кваліфікували за ст. 186 (грабіж) Кримінального кодексу України.

Молоді майстри пера зібралися в Одеському художньому музеї. Вже втретє в Одесі проходить конкурс спрямований на підтримку молодих та талановитих письменників, які пишуть російською та українською мовами. І цього разу програма заходів надзвичайно цікава. А долучитися до заходів Міжнародного Білінгвального фестивалю «Без меж» можуть не тільки літератори, а й просто одесити, які цікавляться літературою.

Поезія буває різною, безліч жанрів та стилів. Видатні автори часто впізнавані з першого рядка. Але є і такі митці, що не підпадають під жодне звичне визначення. Вірші відомого поета-футуриста Олексія Кручоних іноді називають просто набором звуків. У своїй творчості він пішов шляхом абсурду, гри зі звуками, та дроблінням слів. Для нього характерне прагнення до грубої хаотичності, дисгармонії та антиестетизму. Екстравагантний поет Олексій Кручоних у певний час жив та творив в Одесі. Завдяки меценату Евгену Деменку була відкрита меморіальна дошка на честь поета.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *