Ті ще новини. Випуск від 12.08.2019

За вікном серпень, а значить вже саме час подумати про наближення зими. Але ось чи готові комунальники або холодна пора знову прийде несподівано для всіх? Цьому питанню приділили велику увагу в ході традиційної апаратної наради в Одеській мерії. Отже, звіт про готовність до зими, а також мораторій на установку нових батискафів в ті ще новинах.

Гучна справа по звинуваченню лікарів однієї з приватних клінік в халатності тільки набирає обертів. Прокурори звинуватили ще одного фахівця. А чергове засідання пройшло за закритими дверима.

Дитячий табір Вікторія знову працює через два роки після трагедії, в результаті якої загинули троє дівчаток. Більше ста дітей розмістили в кам’яних корпусах табору. Ось тільки чи зробили всі висновки після пожежі?

Розвиток взаємовідносин з іншими містами – це безперечно важливо. Адже це не тільки новий досвід, але і можливості розвивати багато сфер, в тому числі і туристичну. Одесу відвідала делегація з Ізраїлю на чолі з віце-мером міста Нeшер.

24-річний іноземець разом з дружиною приїхав на заробітки, але ніяк не чекав на таку «гостинність». У пошуках роботи чоловік познайомився з 50-річним одеситом, який запропонував молодятам пожити в себе, але чим обернеться звичайна вечеря, не очікував ніхто. Під час чергової випитої чарки, чоловіки посварилися і господар не на жарт образився на гостя. Образився настільки, що накинувся з ножем. Дружина одразу викликала швидку та поліцію
Одеса як завжди дивує своєю оригінальністю. Звичайну гру з песиками перетворили у справжній вид спорту. Чемпіонати з якого проходитимуть на світовому рівні. А старт популярному змаганню дали саме в Одесі.

В Одеській області в результаті потрійного ДТП загинули чотири людини і ще троє госпіталізовані у важкому стані. Автокатастрофа сталася на трасі Татарбунари – Вилкове в районі села Струмок. Де зіткнулися автомобілі Fiat, Toyota і Volkswagen. Зараз встановлюються обставини автокатастрофи.
0,12-0,29 попередне встановленно …. Погибли на месте подий.

В Одесі з’явився ще один міжнародний фестиваль, на цей раз – музичний. Ініціатором його виступала Лайма Вайкуле. На майданчику літнього театру Морвокзала можна було зануритися в атмосферу триденного марафону. Як це було в тих ще новинах.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *